Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mar kb 4 honapja egyutt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar kb 4 honapja egyutt vagyok a baratommal jol elvagyunk kb 60kmre lakunk. Vannak baratai nekem nemnagyon.talalkoztam mar a barataival de nem szimpik mindig isznak majdnem hetvegen az egyik haver anyja elnezi hogy a fia reszeg ilyenek vannak. Mi ez?

Figyelt kérdés
En nemszoktam inni.de alapbol nemiszok. Szerintem hulyenek is nezik a baratom ő meg mindenre igent mond. 20 eves . ha lemegyek hozzajuk akkor is buli van mondtam a baratomnak h mi nem lakunk egymashoz ne akarjon akkor is memni.mitcsinaljak?
2020. máj. 23. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd meg neki, hogy nem kéne ennyit innia


Ezt

"lakunk egymashoz ne akarjon akkor is . ."

Hogy érted??

2020. máj. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik túl eszesnek, sok mindent nem tudsz tenni. Beszélj vele hogy ez így nem fog működni ha a buli az élete és fontosabb hogy okádni lássa a haverjait minthogy veled legyen mikor odamész. Nem az a baj hogy a haverjaival van, simán lehetne az hogy velük is töltötök időt, azzal semmi gond nincs. Viszont ha csak abból áll mindig minden hogy ki hogy rúgott be, miközben kihasználják és hülyének nézik, rád meg tesz közben, annak sok értelme nincs, a saját életére nézve sem.
2020. máj. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.: Vagyok

A lényeg, tényleg beszélj vele, neked nem nagyon tetszik ez.. de igen, mondd neki, hogy szereted és szeretnéd, ha veled is töltene időt, rendesen

2020. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha túlságosan is eltérő az életstílusotok, akkor a helyedben elgondolkodnék ennek a kapcsolatnak az értelmén és a jövőjén.
2020. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem méltat, hogy amikor találkoztok és együtt vagytok, akkor valami olyat csináljatok amit te is szeretnél, és jól érzed magad közben, akkor keress más pasit, valakit, aki megbecsül és közelebb lakik.
2020. máj. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!