Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Tudom hogy egy fasz voltam. Leirhatjatok meg parszor, de igy is tisztaban vagyok vele. Szaval a sztori:

Van egy fiu. Nagyon regota baratok voltunk. Igazabol segitettem neki egy lannyal, de aztan rajottem hogy feltekeny vagyok. Vagyis nagyon ugy tunt. Aztan nem jott osze neki, szoval en nem tudom mi utott belem, de azt hittem, hogy tetszik nekem ez a fiu. Igazabol fiatalabb is nalam, nem is az esetem, semmiben nem ertek vele egyet es nem erzem vele jol magam. Ne ertsetek felre, nagyon jofej, kedves, aranyos es vegtelenul oszinte, de egyszeruen nem. Lehet, hogy csak magara a szerelemre vagytam, nem a fiura. Elore haladtam. Na mindegy. Lenyeg hogy kiderult hogy a fiu belem van esve mar egy ideje es igazabol probalt lemondani rolam, de nem ment neki es en en ajj. Szoval szerintem sajat magamat is becsapva, de osszejottem vele. Es egy honapja huzom. Es nem tudom mit csinaljak. Hogy mondjam el neki, hogy mekkora barom vagyok??? Nagyon meg fogom bantani... Szerintem en vagyok az elso baratnoje. Es nem tudom mit tegyek. Probaltam ennek a dolognak eselyt adni, hogy hatha, de nem erzek iranta semmi vonzalmat. Csak baratkent tudok ra tekinteni, es nem tudom miert csinaltam ezt. Konkretan a barataim elott nem merem felvallalni ezt az egeszet. Egy kicseszett, erzeketlen szorny vagyok. Mit csinaljak??



#Erzeketlenvagyok #Higynebantsammeg
2020. máj. 27. 02:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehetne itt tenni, hova húznád még? Szakíts vele és mondd meg hogy sajnálod, de csak barátként tudsz rá tekinteni. Nem tudod elkerülni hogy fájdalmat okozz neki, de azzal csak egyre rosszabb lesz ha tovább húzod ezt a hülyeséget.
2020. máj. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazat adok az elsőnek,szóval amint lehet szakíts vele. Az idő elteltével sokkal jobban fog kötődni hozzád és ha tovább húzod, nagyobb fájdalmat okozhatsz neki.
2020. máj. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Minél tovább húzod annál fájdalmasabb lesz neki. Meséld el neki az egész "történetet" ne csak annyit mondj hogy "szakítok veled".
2020. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!