Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez jó ajándék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ajándék?

Figyelt kérdés

A barátomnak nem sokára lesz a szülinapja és ő mindig nagyon jó ajándékokat talál ki nekem, és én is szeretném meglepni.

Arra gondoltam hogy könyvet kapna, mert tudom hogy nagyon szeretné elolvasni és kíváncsi rá. Esetleg még valamilyen közös kulcstartót de ebben nem vagyok biztos hogy jí ötlet, mert én már kaptam tőle közös dolgot és pluszba még elmennék valamilyen étterembe vagy kávézóba, ebédelni vagy sütizni.



2020. máj. 27. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó ötlet. és a kulcstartó is :) biztos nagyon örülne neki
2020. máj. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó ötlet

Biztos örülni fog neki :D


Előre is jó időtöltést 😄

2020. máj. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos örülni fog neki, sok sikert! Nem ismerlek titeket, de a program lehetne akár olyan is, ahol csak kettesben vagytok annak lehet jobban örülne.
2020. máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Után átjönne hozzán és filmeznénk, de ilyet amúgy is szoktunk csinálni úgyhogy nem tartottak fobtosnak hogx külön kihangsúlyozzam.
2020. máj. 27. 11:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó ötlet. 😊

De ha gondolod ezt is megcsinálhatod:

Doboz, amibe raksz olyan dolgokat, amit szeret/szerettek(csoki,kártya játék, kedvenc filmről valami kabala stb..) , a kulcstartó is bele mehet, közös kép.

Meg egy levél amire leirod mit érzel stb...

2020. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék neki, ha ilyen figyelmes barátnőm lenne. Szuper lesz.
2020. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jo ötlet, tetszik.
2020. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy, hogy te elkészítek mindent terített asztallal várod és bármit vegyél is becsomagolva rá teszed az asztalra oda ahol ül és annak úgy biztos örülne utána tudtok filmet nézni. Csak előtte hívd meg és szólj neki ne csináljon programot. Az a legszebb ajándék ha készülsz rá és várod szerintem.
2020. máj. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!