Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vegyek neki ajándékot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek neki ajándékot?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 hónapja vagyunk együtt, 3 hónapja ismerjük egymást. Nagyon jól kijövünk, gyakran is találkozunk. 2 hét múlva lenne a szülinapja. Szerintetek korai lenne ajándékot adni neki? Ha nem, mit adjak? Én 16l,ő 16 (nemsokára 17) f

2020. máj. 27. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
A szülétésnapjára vegyél, most korai lenne.
2020. máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szerintem vegyel neki de nem valami nagyon draga dolgot
2020. máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem rosszul esne ha nem kapnék, úgy érezném, hogy nem gondolt rám a szerelmem. (persze ez én vagyok😂) De tényleg ne drágát. Egy közös képet keretbe meg egy tábla csoki ez 1000ft körül van. Bőven elég.

Vagy egy parfümöt. Vagy plüssmacit. Akár írhatsz neki pár sort egy képeslapra: ez nem drága, de szívből jön😍

2020. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy akár egy kissebb csokor is nagyon jó lehet😊
2020. máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bicsi most latom hog lany vagy a csokor kilove XD
2020. máj. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Apróságot...

A lényeg, hogy olyat vegyél, ami majd később is rád fogja emlékeztetni.

Pl:

- bögre

- kulcstartó

- telefontok

2020. máj. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Huh hát lehet, hogy én nem vagyok elég romantikus, de nekem nagyon sok lenne egy 2 hónapos kapcsolatba a közös képes tok, bögre, párna stb, a plüssöket meg a fiúk többsége nem szereti. A közös fénykép aranyos, de az meg ilyen korban a haverok előtt lehet “égő”, aztán meg folyton az lenne, hogy de ha te jössz, legyen kint, nehogy magadra vedd, de a haverok ne lássák stb.

A helyedben ugyanolyan “szintű” ajándékot vennék neki, mint a barátai. Valami hozzáillőt (pl ha focizik, akkor mez, ha olvas, kedvenc könyv stb), de nem ennyire személyeset. Ha szeret, pontosan fogja tudni, hogy tőled kapta :)

2020. máj. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyél neki csokit, vagy amit szeret mert amugy is a szandek a fontos
2020. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!