Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha a barátnőm egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm egy szavamat se hiszi el, hülyének néz és apa komplexusosnak tart?

Figyelt kérdés

9. osztály óta nem találkoztunk, de megígértük egymásnak, hogy amíg nem találkozunk egyikünk se flörtöl senkivel és minden nap beszélünk vagy írunk. Tehát távkapcsolatban vagyunk, de nagyon szorosan. Ő németországban én meg itthon mogyoródon. már lassan 1 éve nem láttuk egymást csak videóchatben.


Na szóval amikor nem tudunk beszélni, akkor írunk. Mindig az van, hogy elmeséljük egymásnak a napunkat, hogy mi jó történt velünk mi volt a suliban stb. Én amikor elmesélem a napomat, vagy, hogy mi új történt velem akkor is csak annyit válaszol, hogy aha. és úgy tesz, mintha hülye lennék, aki egy apa komplexusos hülye de azért végighallgatja, hogy azt higgyem érdekes amit mondok. Egyik nap kérdezte: És mi jó volt ma veled? én: Hát semmi különös. Lassan csinálom a jogsit, újra van tanfolyam, meg készülök a következő futamra. (gokart) Itt már egyből kezdi ezt a hülyének nézést. Közben si olyan lekezelően beszél velem. Aztán kiakad és összeveszünk, közben is hozzámvágja, hogy folyton csak hazudozol, kitalált történeteket mesélsz. tudod kit érdekelnek a hülyeségeid. Autóversenyző mi? Tudod kinek meséld be.


Ezerszer elmondtam neki, hogy attól még, hogy nem tudja elhelyezni az életében attól még igaz. És én nem tudok mást mondani, mint ami valójában történt. Most találjak ki valamit csak azért, hogy neked megfeleljen? Mit szeretnál hallani? mit mondjak? Erre ő: Hát az igazat és ne kamuzd tele, ne színezd ki a történetet. Miért nem vagy képes elmondani, hogy mi történt veled?


És komolyan. nem tudok mást mondani. Gokartozom. Hogy miért? (ő tudja) a jogsinál felajánlották, hogy kipróbáljam a gokartot. (k2) mentem pár kört itt a hungaroring melletti gokartpályán és nagyon tetszett. mondták, hogy ha kaarom 16 év fölött versenyezhetek. Én egyből rávágtem, hogy miért ne?

Semmim sincs, milliós gokart? dehogy. az mind az autósiskoláé meg a hungaroringé. A tagság 12e Ft havonta. 12-14 éves gyerekek ellen indulok. (jó már nem, mert már ifi korosztályba tartozom) és rendesen le vagyok igazolva, mint gokart versenyző. Amit nem kötnek jogosítványhoz.


És ezt egyszerűen nem bírja felfogni és elhinni. Én meg nem tudok mást mondani!!!!


Aztán. budaörsi reptéren van egy hadipark, ahol elhet élményvezetést kérni pénzért. Ezt is olyan boldogan meséltem neki, hogy vezettem egy brdm-et. (ne kérdezz, gugli a barátod :) ) 40e Ft fél óra. Születésnapomra kaptam. Rohadt nagy élmény volt. Elmeséltem neki, és egyből elkezdte a "magáét".



És ezek csak az ilyen "nagyobb számok" a többi az sokkal kisebb elhanyagolható dolog. De ami nem iskolai vagy fociedzés az mind kamu meg hülyeség. Neki.


Ezt nem értem. :( mi lehet a baja? És közben engem álít be hülyének meg apa komplexusosnak, hogy folyton a "pénzemmel jövök, emg autóversenyző vagyok". Hát ez vicces.


Ja meg mégegy dolog eszembe jutott. Amikor délután írtunk egymásnak csak úgy kérdezett, hogy és hol vagy most manó? (manónak szólít) én csak egy képet küldök a kilátásról az ablakból. És írom, hogy apánáll, épp besegítek neki. ÉÉÉs kezdődik előről.


Ugyanis az apám egy több céges eléggé pénzes ember. Van egy irodaháza, aminek a legfelső szintjén van az irodája. (az egész az övé) és oda megyek majdnem minden délután segíteni valamit.

Na itt álljunk meg. Attól mg, hogy apám az aki és ha vele megyek akkor mindig a legújabb q8-as audival furikázik, attól még nekem nincsenek milliárdjaim :D Ugyanúgy dolgozom diákmunkán. Ha elvégeztem az egyetemet akkor hol fogok lakni? saját pénzemből kell megvennem. Autót is. Legyen az akár egy 25 éves suzuki. A szüleim születésem óta úgy gondolják, hogy az a legjobb, ha csak akkor kapok bármit is az ő munkájukból, ha meghalnak és öröklöm. Addig diákmunka, majd saját állás. Ezt is tudja a barátnőm, de akkro sem hiszi el, hogy ott állok az ablak előtt és nézek le a városra.


Egyszerűen nem lehet vele normálisan beszélni. Ha kérdezi, hogy mi van velem és elmondom. Az persze nem megfelelő, ezért legközelebb kitalálok egy akkora fszságot ami miatt napokig bűntudatom van. Pl ezt: hát még itt vagyok edzésen épp öltözöm, aztán majd dzsalok haza. Erremit ír? "Te most hülyének nézel?" nem jársz edzésre. Erre én: Tudom, csak mivel számodra nem jó, ha az igazat mondom akkor mondok mást. De látom ez se jó.


2020. máj. 27. 15:53
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
a gokarthoz még annyit, hogy a 12-14 évesek azok k1-ben indulnak. a k2 már 16+-os. csak mielőtt valaki belekötne.
2020. máj. 27. 15:58
 2/26 A kérdező kommentje:
És nem tudom ,hogy ezt az egészet miért csinálja? Féltékeny lenne? 1. mire? 2. a barátnőm, ha lenne is mire féltékenynek lennie osztoznánk rajta. ha lenne egy ferrarim az első lenne, hogy a szerelmemnek elszállíttatom Frankfurtba. De nincs. meg semmit ilyen. Ugyanolyan az életem, mint mindenki másé. Ugyanúgy elmegyek élményvezetésre. Arra lehetne féltékeny, ha élményvezetés helyett megvenném az össze leselejtezett harci járművet otthonra és azokkal éjjel nappal csapatnám.
2020. máj. 27. 16:00
 3/26 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy ilyen helytelenül írok, de nagyon pipa vagyok már rá. Szinte már ő talál ki kamu sztorikat amiket a fejemhez vághat. De még mindig nagyon nagyon nagyon szeretem!
2020. máj. 27. 16:02
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos hiába szereted, ez a kapcsolat hosszabb távon neked is és neki is szörnyű lesz. Nem bízik benned, miért tűröd el tőle hogy hülyének nézzen? Lány vagyok, de mégis azt mondom hogy nagyon gáz ahogy viselkedik, egy olyan emberrel akit szeretünk nem beszélünk így. Egy kapcsolat egyik alapja a kölcsönös bizalom és tisztelet, nálatok ez nincs meg, lehet hogy csak az ő részéről, de az is épp elég hogy megkeserítse az egészet.

Lehet hogy fájni fog, de minél előbb szakítasz vele annál hamarabb túl teszed magad rajta, ne kínozd magad ezzel

2020. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad egy ève, az sok idő. Lehet èn vagyok a szar ember, de ha nincs testisèg, semmi fizikai èrintkezès csak online beszèlgetès èn hamar ráunnèk a pasira. (Bár nem tudom, hogy mennyi idősek vagytok) Szerintem vele is ez van, lehet talált valami nèmet srácot ott, tèged még csak sajnálatból nem akar dobni, mondván, hogy úgyse tudod meg. Nem tudom meddig akarsz mèg várni rá, de szerintem szakíts vele, ès keress olyat, èrtèkeli amit csinálsz, vagy legalább elhiszi. Biztos szereted, szóval előbb azèrt beszèlj vele őszintén, hogy mi miatt lehet, mond el, hogy ez rossz èrzès neked. Ha ismèt flegmázik erre is, akkor tènyleg jobb , ha vège.
2020. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nos az elsőnek igaza van

Sajnos nincs más út szerintem se.. nem bízik benned de nagyon nem, elmondhatod neki az igazságot, semmi változás


Szakítás lesz a vége előbb utóbb.. főleg a nagy távolság miatt is, országok között nagyon kevés kapcsolat marad fent.. főleg amelyik még tini korszakban vannak.. érted szerintem


Viszont egy kérdés: az apakompexus az miért? Honnan veszi? Ez érdekes, mert erre válasz nem jött

2020. máj. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

6os vagyok:

* első válaszolónak

+ Lehagytam hogy igen, előtte azért beszélj vele, mi miatt ilyen veled..

2020. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. És az a rossz az egészben, hogy mint írtam is szinte ő maga találja ki. Mikor menőztem én a pénzemmel? a kerek 110e Ft-ommal? annél több sose volt még. Mert mind elment ételre italra, tagságra stb. Még mindig nem tudom felfogni, hogy ezt miért csinálja? amíg még itthon volt és 3 évig minden nap reggeltől estig együt voltunk ugyanezeket tapasztalta. Most, hogy nem látjuk egymást hirtelen kamu lett? Nem értem. Még én se nevezem magam autóversenyzőnek.. a gokart lehet, hogy gyors, meg veszélyes, de azért nagyon távol áll a rendes autóversenyzéstől. Amúgy az is lehet, hogy ha nagyon jól megy az lesz belőlem. De az még rengeteg idő.

És nagyon rossz, mert belül tudom, hogy igaz és már lassan elhiteti velem, hogy tényleg kamu :( És még az a gond, hogy jobban szeretem, mint amennyire bánt. Ezért nagyon nehéz.


Olyan nehéz rendes lányt találni. Életemben egyszer jött 8.-ban értem apa egy q7-essel. Tudod hány "olyan" lány gyűlt körém az egész évfolyamból, hogy úúú nekem nagyobb mellem van váalssz engem, meg, hogy majd vezehetem? (ezt csak a szemükkel mondták) Azelőtt meg hozzám se szóltak. amúgy ne aggódj hozzájuk sem szólok az ilyeneknek. Azért is vagyok ennyire kitartó Zsófi mellett (igen így hívják).

2020. máj. 27. 16:28
 9/26 A kérdező kommentje:

6-os. hát. nem tudom szerintem az, hogy az iroában vagyok, meg gokartozom és ezt valahogy úgy rakja össze, hogy több száz milliós kocsikal versenyzek meg percenként vehetek komplett felhőkarcolókat. és mintha azt hinné, hogy én ezekkel itt menőzök neki. Vagy csak felvágok előtte, hogy nekem "mim van".


Közben meg rohadtul nincs semmim. És ha ott vagyok apánál az irodában miért mondék mást? Itt vagyok és kész.


Komolyan nem értem. Még ha ezt is hiszi legalább örülne annak, hogy hű de gazdag szüleim vannak és milyen jó dolga lesz nálam. aztán majd kiderül, hogy albérletben lakom majd egyetem alatt (is) Mint pl Rajesh az agymenőkben.

2020. máj. 27. 16:33
 10/26 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy ennyit írok, ilyen kisregényeket, de már nagyon ki akartam magamból ezt adni.
2020. máj. 27. 16:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!