Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ti miért nem vagytok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti miért nem vagytok kezdeményzők?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 20:34
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Én személy szerint azért, mert sose vagyok biztos benne, hogy szimpatikusnak tart a fiú. Főleg azért mert általában a nálam 2 évvel idősebbeket nézem ki, és az én korombeliek annyira nem érdeklik őket. Tehát kevés ismertséggel nem igazán merek kezdeményezni. Viszont ha valaki már jobb ismerősöm akkor jobban merek kezdeményezni.
2020. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azért,amiért a fiúk sem mernek néha. Ugyanúgy,ahogy mi számotokra rejtélyek vagyunk úgy ti is. Nem tudjuk,hacsak nincsen konkrét,erős jele,hogy tetszünk-e nektek,így persze,hogy nem fogunk rátok nyomulni. De én több lányt láttam már úgy nyomulni,hogy az már gáz is volt,szóval vannak olyanok is.
2020. máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Azért nem kezdeményezek, hogy elhajtson a fiú a fenébe mert túl ronda vagyok, aztán kiröhögjön a haverjaival.
2020. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%

Van kezdeményező lány. Úgy hívják útszéli k*rv@.

Az gáz amikor egy lány kezdeményez. A lány legyen csábító, de a fiúnak kell lépnie.

2020. máj. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Lehet ezt csak en gondolom igy, de szerintem nem egy lany dolga hogy fusson a fiuk utan. Szeretem ha a fiu tesz ertem dolgokat, es van egy elkepzelese kettonkrol. Lehet h a szemelyisegembol adodik, de jobban szeretem ha a kapcsolatban a fiu a dominans fel.(ez persze nem azt jelenti hogy nem erdekli a velemenyem, hanem hogy tud donteseket hozni)


Emiatt ha egy fiu nem kepes kezdemenyezni es arra var hogy en tegyem meg az elso lepest, joval csokken az eselye nalam es sztem a legtobb lanynal.

2020. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Mert az évezredes hagyományok szerint nem ez a szokás.
2020. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szóval akkor kb. mind azt mondjátok, hogy a férfiaknak/fiúknak "kötelességük" kezdeményezni?


Persze ha bármilyen kapcsolatot is akar?!

2020. máj. 28. 20:39
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

5os vagyok

Persze vannak kivetelek mikor a lany olyan tipus de sztem mindenki a lovagias pasikat reszesiti elonyben.

2020. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
6.-os, évezredekkel ezelőtt a nőknek nem voltak jogaik. Kiharcolták maguknak az esélyegyenlőséget, ugyan úgy kezdeményezhetnek ők is, ha úgy akarják. Lehet itt lepontozni, de ez az igazság.
2020. máj. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#9 Jaah, ez így van! Én egy elég jó pasi vagyok, jókéoű meg minden, és eddig csak az a kapcsolat vált be, amit a másik fél/nő kezdeményezett! Mindig csak azok váltak be, kivéve 1X, de a kivétel erősíti a "szabályt" ugyebár?! 😁

Szóval ezért csodálom, hogy ilyen kevesen "mernek" kezdeményezni, mert ha ez nálam egy BEVÁLT módszer, akkor másoknál is az lehet... (de lehet, hogy egyedül vagyok/vagyunk ezzel a dologgal🙂)

Szóval csajok, finoman, de nyomuljatok! Siker lesz! :)

2020. máj. 29. 01:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!