Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudok leakadni arról, hogy az exem mással lesz együtt érzelmileg és szexuálisan?

Figyelt kérdés
Folyamatosan eszembe jut, és fáj, ha erre gondolok.

2020. máj. 29. 18:34
 1/10 A kérdező kommentje:

17/lány, egyébként.

Szerintem nem normális, hogy ezt csinálom, január közepén szakítottunk, de még mindig rajta kattogok. És nem mellesleg, nagyon szánalmas, tudom, de stalkolom az exeit is. ://

2020. máj. 29. 18:41
 2/10 A kérdező kommentje:
És még mindig fáj, hogy előttem egy elég komoly kapcsolata volt, és valószínű, hogy különleges neki ő. Miért nem vagyok túl rajta és miért csinálom ezt?
2020. máj. 29. 18:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1 évembe telt túllépni az exemen,nehezek voltak mikor láttam másik lánnyal...De egyszer túl kell lépned rajta,nem szabad így élned hogy állandóan rajta kattogsz..Ez nem tesz jót neked,legyél kicsit olyan emberekkel akik eltudják terelni a figyelmed róla.

Sok sikert:)

2020. máj. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Próbálj meg valami mással foglalkozni.

Én pár évvel ezelőtt szakítottam a barátommal/párommal. 9 évig voltunk együtt. Eleinte nagyon nehezemre esett elfogadni, hogy van egy másik nő az életében, még ha azóta sem jöttek össze.

Egy pár hónapig hagytam magam “szenvedni”, aztán eldöntöttem, hogy ez nem tehet tönkre, nekem is élnem kell az életem, és elmagyaráztam magamnak, hogy rám is vár valaki valahol.

Ezután elkezdtem új dolgokkal foglalkozni, minél többet kimozdulni, új hobbik után nézni. Haladtam a saját életemmel.

1 év telt el, mikor már tudtam vele úgy beszélgetni és találkozni is, hogy nem éreztem magam kellemetlenül a társaságában és nem gondoltam arra, hogy mi valamikor együtt voltunk.


*15 éves voltam mikor mi anno össze jöttünk, első nagy szerelem volt.


26/L

2020. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😄
2020. máj. 29. 18:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért van ez így, mert még mindig szereted.
2020. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez teljesen normális, és nem nagyon tudsz vele mit csinálni. :( próbáld magad elfoglalnia minél több dologgal, de ha időnként csak erre tudsz gondolni, és fáj, az is része ennek az egésznek, és nem múlik el semmitől, csak idővel majd elmúlik.
2020. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Moohikan válasza:
Ugyan ebbe a kerékvágányban voltam én is :/ aztán sikerült belőle ki keveredni :) írj nyugodtan privátot, hátha tudok segíteni neked :)
2020. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd magad szomorúnak lenni, ez az időszak nem véletlenül van, a szomorúság, gyász, befelé fordulás gyógyító tud lenni hogyha úgy tekintesz rá. Elnyomni nem jó, de belesüppedni sem, hanem azzal a gondolattal előtted, hogy igen, most fáj és most ez az időszak van az életemben, de tudom hogy jó lesz majd és tudom hogy ugyanúgy lehetek boldog. A lényeg mindig az hogy a szomorúságot is úgy éld meg, hogy tudatosítod hogy ez nem végleges állapot.


Gyakorlati tanácsok pl.amiket az előttem szólók írtak, tényleg koncentrálj magadra, figyeld az érzéseid és tégy olyan dolgokat amik gyógyítóan hatnak rád.


Kívánom neked a legjobbakat!

2020. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2020. máj. 31. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!