Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én lennék az idióta barátnő?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék az idióta barátnő?

Figyelt kérdés

A barátommal elég sokat vitázunk féltékenység miatt, ő is szokott féltékeny lenni de én gyakrabban. Ennek az az alapja, hogy mindkettőnknek sok haverja van az ellenkező nemből.


Ma történt az, hogy volt egy sütögetős osztálybulijuk. Az egyik osztálytársát már konkrétan utálom. Elég sokszor hozza fel azt a lányt, azt osztályából leginkább csak őt. Én ezt a tudtára is adtam, hogy szerintem már túl közel állnak egymáshoz, nem szimpatikus az a lány, stb.


Ami idegesít, hogy hogyha ő féltékenykedik, akár van alapja(pl ő hallott az illetőről ilyen-olyan sztorikat, holott tudja, hogy nem csalnám meg, nem is ezért ismerkedek emberekkel), akár nem, én egyből eleget teszek a kérésének, és tiltom fb-n vagy leredukálom az adott személlyel a kapcsolatom.


De ha engem zavar valami és ezt egyenesen a tudtára adom, akkor egyből elkezd velem veszekedni, de most nem ez a lényeg.


Ez az osztálytársa zavar alapból, és a mai bulin olyan képek készültek, ahol a csaj konkrétan csak az én barátomat ölelgeti, a fejét a vállára hajtja és a barátom mosolyogva öleli a derekát.


Ez nekem k.rva szarul esik, és tudom, hogy hiába hoznám fel, úgyis csak veszekedést generálna és én engednék, aztán semmi nem változna.


A csajnak is van barátja, nem tudom hogy őt zavarja-e egyáltalán.


Nem tudom, hogy csak én reagálom-e túl, mert már tényleg úgy érzem, hogy lehet tényleg én vagyok az idióta barátnő.


Valóban én viszem túlzásba vagy ez már tényleg nem normális?



2020. máj. 31. 02:06
1 2
 1/11 Stark2000 ***** válasza:
100%

Ugyan ilyen voltam 16 évesen.

Építsetek önbizalmat, hogy ne higgyétek és érezzétek azt, hogy csak úgy bárki lecsaphatja a kezetekről a másikat. Ez nem így működik.

Másrészről pedig bízzatok a másikban, mert baromi mérgező tud lenni ez az állandó veszekedés a kapcsolatra nézve.


Abban viszont igazat kell adjak, hogy ha csak nem jó barátok, akkor valóban ne ölelgessen más lányt.

2020. máj. 31. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Öhm, már ott baj van hogy ha ő féltékeny akkor te egyből letiltod azt az illetőt akire féltékeny. Barátkozhattok bárkivel bármelyik nemből, és nem kéne rá engedélyt kérned.

Később meg fogod bánni hogy miatta ritkítod a baráti köröd...

Egyébként ha a srácnak ennyi esze van, 1. nem értem miért vagy vele, 2. nem értem miért vagy féltékeny, szerintem amennyi IQ-val rendelkezik úgyse jönne össze vele kb egyik csaj se, te is csak véletlen fogtad ki. Saját vélemény, de önbizalmat kellene szereznetek és nem azzal foglalkozni hogy ki-kit ölelget.

2020. máj. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Jogos amit erzel, teljesen at tudom erezni.
2020. máj. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

A probléma ott kezdődik, hogy az első csettintésre letiltogatsz es hanyagolsz valakit azért mert a barátod féltékeny.

Teljesen feleslegesen féltékenykedtek és idegeskedtek olyan apróságok miatt mint egy ölelés. Egy kapcsolat alapja a bizalom, nem jó dolog ha az egész csak féltékenységről szól.

2020. máj. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

Én inkább a másik csajjal beszélnék, hogy téged zavar az, hogy ölelgeti a barátodat. Mert az, hogy te elmondod a barátodnak az aggályaidat, nem jelenti azt, hogy ő ezt tovább is adja annak az illetőnek, hogy nem kéne így viselkedni.

Az én barátomnak is van/volt egy ilyen barátnője. Én mondtam a csajnak, hogy vegyen vissza, ne ölelgesse, tapizta barátomat, mert ez engem zavar. Azt mondta, hogy jajj ő ilyen közvetlen mindenkivel, de majd odafigyel. Ezek meg is szűntek a részéről, viszont Messengeren továbbra is küldözgette random a szívecskés és puszis smile-kat, mikor a barátom semmi olyan nem küldött vagy írt neki, hogy olyat kelljen küldenie. Barátom szólt neki, a válasz ugyanez, hogy jajj ő mindenkivel ilyen és észre se veszi, hogy ilyeneket küldözget.. Nem is beszél vele barátom azért, mert ha ennyit nem képes valaki megtenni, hogy visszább fogja magát, akkor nem is érdemes az ilyennel bármi időt tölteni. Van egy intelligenciaszint, amit nem árt elérni, ha barátságról van szó. De sokan ezt nem érik el, az olyanokért nem is kár..

2020. máj. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit tipikus részéről, hogy neked semmit se szabad, neki meg mindent. Valahogy ez a játszma lett közöttetek: te egyből letiltasz embereket, ő meg szabadon ölelget. Ha hagyod, csak rosszabb lesz. Lehet, hogy ő olyan ember - van ilyen sok- aki abból nyer erőt, hogy a párját kínozza. Másrészt viszont: fiatalon közvetlenebbek voltunk mi is, 16 évesen ez az ölelgetés még nem azt jelenti, és jobban belefér, mint mondjuk 30 évesen. 48f
2020. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Mindketten idióták vagytok.
2020. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Már a gondolat is, hogy az "a lány elakarja tőled venni". Ha sikerül...a barátod nem hűséges.

Maga a feltételezés, hogy te is erre gondolsz. Akár meg is csalna téged.

Ő is fél, hogy megcsalnád.


Őszinte leszek: szerintem nem fog működni.

A nővérem ugyanilyen kapcsolatban volt. Se veled, se nélküled kapcsolat lett belőle. 2 évig szenvedtek egymás mellett. Inkább csak a jó emlékek tartották össze a kapcsolatukat.

2020. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék, hogy a letiltogatás azért van, mert mikor átbeszéljük a féltékenységi problémákat, akkor próbálunk kompromisszumot kötni, csak a végén ő ettől eltér. Az utóbbi fél évben nem is tudunk már kompromisszumot kötni sem, mert én már mindent megettem amire megkert, én csak megkerem, hogy találkozzon kevesebbet egy lánnyal, az tart egy hétig és mintha semmi nem történt volna..
2020. jún. 1. 23:44
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Te se tartsd be.

Kiderül, hogy fog neki tetszeni a dolog.

2020. jún. 2. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!