Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kelle?

Figyelt kérdés
Szóval annyi a sztori röviden. Sok mindent elbasztam a 2 év alatt és mindet megbocsájtotta eddig barátnőm. Viszont az utolsót nem. Azóta instabil minden és mondogatja, hogy ő már nem szeret úgy és részéről ennyi. Viszont az anyja szerint várjak még mert csak azért ilyen mert be volt zárva hónapokig karantén miatt (ma bulizik barátnőjével kettesben), és a matek miatt (a tanára egy fasz és ok nélkül szekálta mindig de elméletileg hétfőre megoldódik minden). Szóval nem tudom. Lássam be, hogy vége és mondjam el neki mennyire látom hogy nem akarja és nem akarom hogy miattam tovább érezze magát rosszul vagy várjak még pár napot hátha jobb lesz?
2020. jún. 3. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elejét teljes mértékben átérzem, amúgy ha az anyukája azt mondta, hogy várj még, akkor szerintem is várj


Hátha leadja a stresszt stb és jó lesz sokminden

2020. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen én is gondoltam erre, de mindenki úgy van vele hogy "te erre látsz esélyt?" "szerinted ha szakítani akar emiatt majd nem fog?" és hát nem tudom nem akarok vele szakítani, mert ő a mindenem, de azt sem akarom, hogy rossz legyen nekünk.
2020. jún. 3. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el.. ha sok hülyeséget csináltál és veled van, szeret még, legalább egy kicsit
2020. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj ha úgy nézzük már nincs velem. Az van most hogy azóta ő már nem egyszer felhozta hogy szakít én meg mondtam hogy mennyire szeretem és változtatok stb és olyankor csak azzal jött hogy nem tudja mit csináljon
2020. jún. 3. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Jahh.. jössz privát?

Átbeszéljük ott, ha gondolod

2020. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát írj ha szerinted úgy jobb
2020. jún. 3. 22:18
 7/7 anonim válasza:
100%

Az volt a baj, hogy tul sok dolgot elnezett neked, te meg varsz most is, hogy majd biztos lenyugszik.

Ha tenyleg fontos neked kuzdj erte, de ne csak varj!

2020. jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!