Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk/Férfiak (akiknek szoros...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak (akiknek szoros a kapcsolatuk az édesanyjukkal), ti engednétek, hogy szétszakítson titeket a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés

Tudom fogalmazásilag gyatra lett a kérdés.


De ezen elgondolkodtam, mert ez lett mondva nekem...

Én szeretem a párom, három éve vagyunk együtt, de nem tudom, hogy tényleg szét tudna minket szakítani?


Én úgy vagyok vele, hogy engem nem tudnának mert én szeretem és ezt nem engedném meg hiába szeretem a családom. Nálam van egy határ. (Nem engedném, hogy ebbe bele legyen szólva, ahogy most sem)

De mi van ha őt tényleg eltudná?

Én ettől annyira félek, tényleg nagyon szeretem és ha őt el lehetne akkor nem is szeret igazán. Legalábbis én így látom/látnám.


Akarok vele beszélni, de most nem tudok.


Csak nem tudom mit csináljak, mert még messzebb van hogy tudjak vele beszélni, és nekem ez nagyon nyomja a szívem.

Jó lenne valakinek ki beszélni.


2020. jún. 8. 20:27
 1/4 A kérdező kommentje:

Azért félek tőle, mert nagyon magabiztosnak tűnt, de ha tényleg így van akkor nem szeret, nekem ez nagyon fájna. De akkor nem pazarolnám az idejét se az enyémet.

Esküszöm ilyen tanácstalan/bizonytalan helyzetben nagyon régen voltam.

2020. jún. 8. 21:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem engedném az édesanyámnak, hogy ilyet tegyen velem. Minden tiszteletem az övé, rettenetesen jó anya és imádom, pont ezért elcsodálkoznék, ha ilyet tenne velem és ellenkeznék.
2020. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

#1 vagyok

Még annyit, hogy azért elgondolkoznék rajta, miért akar elválasztani, rákérdeznék. Lenne rá esély, hogy meggyőz, de ha szeretem a párom, akkor nagyon rá kellene erőlködnie, hogy sikerüljön.

2020. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 írhatok neked? Jó lenne valakivel beszélni.:(


Egyébként, hogy a fiúnak jó legyen, mert én lelkileg nem vagyok erős, vagyis az vagyok, de vannak gondjaim, sírósabb vagyok.

Nem, nem mindig sírok, csak ha olyan van egyszerűen nem tudom visszatartani.

Illetve a szülők nem jönnek ki jól az én részemről és az övéről. És mivelhogy nem jönnek ki jól ez a barátomnak sem jó érzés. És hogy nálunk otthon nem minden happy nekem így néha rossz és ezért mert nekem rossz a barátomnak is az.

Csak nem tudom felfogni hogy miért kell beleavatkozni.

És hogy miért kéne minket szét szedni azért mert nálunk olyanok amilyenek.

2020. jún. 8. 21:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!