Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok akiknek idősebb barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok akiknek idősebb barátnője van mennyire működik jol a kapcsolatotok? Komolyat terveztek vele vagy csak kalandnak tartjátok? Sosem fordul meg a fejetekben hogy szeretnétek még élni s nem lekötni magatokat vele? Mennyi a korkülönbség köztetek?

Figyelt kérdés
Más ezzel kapcsolatos véleményeket, tapasztalatokat is szívesen fogadnék. Válaszoljatok légyszi minél többen,Köszi :)

2020. jún. 10. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

14 év különbség. Nem zavar, mert nem látszik. Külsőleg ő fiatalabbnak néz ki, a koránál. Belsőleg meg én vagyok komolyabb a koromnál.

Azt nem a korkülönbség befolyásolja, hogy milyen komolyra tervezünk. Először nem kész tervekkel indultunk el :D egy kaland volt, aztán kialakult egy jó kapcsolat, amire már tudunk tervezni. De ez akkor is így lenne, ha ugyanannyi idősek lennénk.

2020. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ismerőseim vannak ilyen helyzetben, teljesen működik. Köztük 7 év van és nem látok különbséget egy "rendes" párkapcsolat és az övéjük között. Személy szerint: működhet teljesen, hajrá!
2020. jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem
2020. jún. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

4-5 évvel idősebb nálam a barátnőm és teljesen véletlenül jöttünk össze. Lényegében amikor bevallottam neki úgy voltam vele, hogy a korkülönbség miatt úgyis azt fogja mondani, hogy nem, mert lehetetlen... Erre mondta, hogy ő is így érez... Akkora boldogságot mint akkor soha nem éreztem!

A kérdésedre válaszolva viszont: teljesen komolyan gondoljuk, nagyon boldogak vagyunk így ☺️ Annyi csak, hogy kellemetlen nekem egy kicsit, hogy amíg ő dolgozik, addig én itthon ülök a seggemen, mert nyáron nem tudok hova menni😅 ő is tanul, csak nekik szeptembertől digitális suli van, csak szombatonként, hétköznap dolgozik. Hetente 1-2 alkalommal látjuk egymást, ritkábban tud nálunk is aludni, de csak ezért nem hagyjuk el egymást. Ahogy fentebb is írta valaki, ő nem néz ki 21-nek, én pedig érettebb vagyok a koromnál (és idősebbnek is nézek ki). A szüleink szerencsére elfogadják ezt, ők is azt tartják fontosnak, hogy boldogok legyünk ☺️ Remélem semmit nem hagytam ki, kérdés ha van privátban szívesen válaszolok 😄

17/F és 21/N

2020. júl. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenkinek :)
2020. júl. 21. 11:45
 6/6 anonim ***** válasza:

14,5 év 1 hónap után megkértem igent mondott fél év után kb, hozzámjött, már 5 éves házassági évfordulónk is volt.

Nem zavar, ""de nem azért"" ,mert nem látszik(akkor sem zavarna ha látszana.)

Külsőleg ő fiatalabbnak néz ki, a koránál.

38/f

2020. okt. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!