Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 15-20 éves fiúk! Mit tartotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-20 éves fiúk! Mit tartotok vonzónak egy lányban?

Figyelt kérdés
Illetve zavarna titeket, ha a barátnőtök nem akarna sem megházasodni, sem gyermeket vállalni?

2020. jún. 11. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

kisugarzas, szemelyiseg

nem zavarna

2020. jún. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Vonzó kérdést külső vagy belső szempontból?


Belsőre: legyen kedves, segítőkész, humoros is, hűséges


Ezek amik biztosan


Külsőre.. az meg relatív mindenkinél, végülis a belső a fontos, a külső ráadás


Utolsó részre: házasság része nem feltétlen zavar, de én személy szerint szeretnék gyereket


19/F

2020. jún. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
#2 azta ezen meglepődtem😅 az ilyen korosztály nem akar gyereket, szóval ez most szinte jól esett, hogy vannak még ilyenek😌 fiúknál meg ez főleg ritka, legalábbis nem ismerek ilyet:(
2020. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

2. vagyok:

Köszönöm a dicséretet 😁

Végülis most már ismersz egy olyan személyt xd

2020. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Belső:hát hogyha kedves a lány és szimpatikus a személyisége simán beleszeretek bár egy kis érzelmi intelligencia is jól jön.Külső:(ez mindenkinek más van pár lány aki nekem álomszép haverjaimnak meg nem jön be)de az ideál az az egyenes hosszú haj mandula alakú szem és szeretem ha egy lány sportol én is szoktam edzeni úgyhogy előny de nem fontos a tökéletes test csak mozogjon egy kicsit és ne fetrengjen egész nap.
2020. jún. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

Számomra a személyiség a fegfontosabb és az, hogy legyen miről beszélni vele


Volt gyönyörű lány akit ismertem.

Amikor megkérdezted mit csinál otthon, nyáron, szabadidejében, akkor egy válasza volt, "Olvasok"

Ez miatt nem is lett semmi, pedig eleinte ő is és én is akartam

2020. jún. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Az ha kedves, aranyos, de egyben megvan benne az a plusz, amit nem tudok igazán megmondani mi, de valami a személyiségében ami fennt tudja tartani a figyelmet. Nekem az is fontos, hogy legyen intelligens és céltudatos. A külső számomra nem igazán számít. Engem zavarna, de ez nem szakítós indok, mert én azért szeretnék házasodni, meg egy gyereket is szeretnék.

19/F

2020. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre nincs konkrét ideálom, de nekem bejön a rövid haj a csajokon.

Fontos hogy intelligens legyen, lehessen vele jókat beszélgetni, de legyen humora is és ne legyen hisztis.

Nálam kizáró ok lenne, ha nem akar házasodni és gyerekeket, mert én nagyon szeretnék családot.

2020. jún. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy mit akar 15-20 évesen, és mit 10-15 év múlva. Megmosolyogtam azokat a lány osztálytársaimat, akik a korai gimis éveikben tartották a kurzust, hogy ők bizony nem fognak szülni, mert az milyen undorító dolog.
2020. jún. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy milyen vele, mennyire komolyak a szándékai. Viszonozza-e az érzelmeket, vagy csak "meggyőztem" valamivel. Gyerek? Jelenleg nem vagyok olyan helyzetben hogy ezzel foglalkozzak, de röviden: Amint meg tudom teremteni a szükséges anyagi, lelki és egyéb dolgokat szeretnék. A házassággal hasonló, nem szeretnék olyan mellett elköteleződni aki komolytalan, meg tudunk küzdeni a problémákkal, és persze gyereket is szeretne egyszer.
2020. jún. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!