Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mikor mutatnátok be a párotoka...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mutatnátok be a párotokat a szüleiteknek? Mennyi idő együttjárás után?

Figyelt kérdés

Az én szüleim nem szigorúak, de akkor is ciki lenne nekik bemutatni, mert biztos leégetnének, főleg az öcsém.

Úgy gondolom, hogy amikor már nagyon komoly, akkor kell bemutatni a szülőknek.



2020. jún. 12. 19:04
A kérdező szavazást indított:
1-3 hét járás után
1-2 hónap járás után
3-4 hónap járás után
5-6 hónap járás után
7-8 hónap járás után
9-12 hónap járás után
Soha nem mutatnám be, az már elavult dolog.
52 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Én kb 2 hónap után szoktam, ennyi idő alatt már el lehet dönteni hogy ez tényleg komoly-e.
2020. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, hogy mennyi idős vagy.

Ha még fiatal, 14-15-16-17 körüli, akkor szerintem olyan 1-2 hónap után. Ha idősebb már, akkor lehet később is, amikor már tényleg komolyak a dolgok. De ezt ember válogatja, hogy ki mikor.

2020. jún. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Hát ez körülményektől is függ. Én 17 évesen a 2. randi után hazavittem a barátomat. Voltunk moziban meg kajálni, de nem járhattunk el mindig mindenhova, úgyhogy átjött filmezni, aztán én mentem át hozzá. Ha suliban ismerkedtünk volna meg, akkor valószínűleg én is vártam volna vele 1-2 hónapot.
2020. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

3 hét után mutattam be a mostani barátomat, anyuék nem szóltak bele, hogy mikor mutassam be, de úgy éreztem tényleg komoly a dolog (és igazam is lett, 1,5 év múlva is együtt vagyunk). Akkor 17 éves voltam.


Az exemet 1,5 hónap után mutattam be, mert addig nem engedtek vele bulizni menni, amíg nem ismerik.


Soha nem csinált nagy ügyet a családom a barátaim megismeréséből, nincs külön "bemutatási" rituálé, vagy akármi. A tesóm sem égetett le, de ha te félsz ettől, akkor előre felkészítheted, hogy milyenek.

2020. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Én lassan fél éve együtt vagyok a barátommal de még nem mutattam be. Osztálytársak vagyunk így a suli miatt gyakran találkozunk (vagyis inkább csak múlt időben mert a karantén miatt 3 hónap kimaradt). Messze lakunk egymástól így olyan még nem merült fel, hogy csak egy egy délutánra átmenjünk egymáshoz, annak akkor lenne értelme ha ott is aludnánk. Viszont mi visszafogottak vagyunk így lassan haladunk úgy mindenben korai lenne még az együtt alvás. Eddig még az én szüleim sem akarták nagyon látni, tudják h nagyon boldoggá tesz engem de még ráér. Én egy eseményen találkoztam már az apukájával de úgy hivatalosan nem is mutatott be neki (ettől függetlenül persze tudta kije vagyok és hogy hívnak). Szóval ez nagyon kapcsolat függő, én szeretném ha talán még nyáron sor kerülne ilyen bemutatásra de nem olyan fontos. Szerintem majd a szüleim fogják kezdeményezni, h látni akarják már őt. 17/L
2020. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
kb 2-3 hónap után ha a szüleim is szeretnék
2020. jún. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!