Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, nem szeretem már annyira a barátomat, mint régen(már lassacskán két éve együtt vagyunk).

Nagyon rendes, imádnivaló, mindig igyekszik a kedvemben járni, jó hozzám, soha nem bánik rosszul velem. Még arról is beszélt ritkán, hogy együtt lakunk majd, elvesz, meg ilyenek(bőven a jövőre vonatkozóan).

A családom és mindenki más pedig mondja, megeskették velem szinte, hogy soha ne hagyjam el, mert ilyen rendes srácot mégegyet biztosan nem fogok találni, aki ennyire odaadó a szerelemben, és hűséges.

És ezt valószínűnek is tartom, de azért mégis, ha emiatt tartom magam mellett, az meg kihasználás...

Szeretem őt, de nem vagyok szerelmes belé. Igazából vannak ezek a fázisok egy kapcsolatban, amikor már a láng elmúlik, és utána jön a szeretet...honnan tudjam, hogy ez az-e, vagy nem??

Teljesen nem tudom, mit tegyek!!

(+ Még nem feküdtünk le, lehet, hogy ez a baj? Akkor szorosabbra fonódnak a kapcsolatok, nem? Persze tudom, hogy az már messze reménytelen, ha a szexre hagyatkozom intenzívebb érzelmek érdekében, de hát nem is tudom...)

Utálnék szakítani vele, mert azt se tudom, hogy milyen lenne utána(el tudom képzelni, hogy szinte semmi nem változna, de lehet az is simán, hogy tévedek, és szétszakadna a szívem). Nyilván ha LEGVÉGSŐ soron arra kerülne a sor, akkor nem üzenetben tenném, de így is képtelen lennék a szemébe mondani...rettentően önostorozó típus, de tényleg!!

Őszinte leszek, hangozzon akármekkora dögségnek: nem szeretnék egyedül maradni, és szakítani se szeretnék vele, mert az olyan lenne neki, mintha szívenszúrnám.

18/L



2020. jún. 14. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ugy erzed, hogy keszen allsz a sz*xre, akkor ideje lenne. Mar csak azert is, mert tenyleg erositi a kapcsolatot.

De persze ha nem szereted es nem visz ra a lelek sem, akkor tegy jot mindenkinek. Negazudj a parodnak, s magadnak se.

2020. jún. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát, én ismerem azt, hogy nem tudod pontosan, h mit érzel


de szerintem mondd el neki, hogy nem úgy érzed, hoy szerelmes vagy belé (és h ő nem tehet róla, teljesen helyes, lehet h inkább barátok maradjatok)


jobb, ha próbálsz vele beszélni erről, akkor is, ha kelemetlen, de nem éri meg, magaddal "vonszolni", ha már nem vagy belé szerelmes. Sem a családod miatt, sem azért, mert hogy van barátod.


De azt is jó lenne elmondani, hogy igaából nem is tudod pontosan, hogy mit érzel (lehet h nem pont a szakítás a legjobb megoldás, az is lehet, hogy kell egy kis szünet)


tehát hogy most inkább szüneteljen a szerelmi kapcsolatotok, és talán bartság legyen belőle (mert helyes, és jó vele együtt lenni), és esetleg nyitottan hagyni valamennyire, hogy talán késöbb újra kedvet kapsz, és úja próbálkozzon


még gondolkozz el rajta, eés sok szerencsét!



amúgy nekem kicsit fordítva volt egy ilyen helyzetem: egy lány szerelmes volt belém, és én próbáltam kerülni, de aztán féli-meddig vhogy összejöttünk, én meg folyton azon gondolkoztam, h hogy mondjm meg neki, hogy nem szeretem, kb egy évig húzódott az egész (privátban talán elmesélhetem pontosabban, ha érdekel)

2020. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!