Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom folyamatosan hazudik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fosterneni kérdése:

A barátom folyamatosan hazudik nekem és hülyének néz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Többször rákérdeztem a dolgokra, és egyszerűen nem értem miért kell hazudnia. Amúgy minden rendben lenne köztünk, de mostmár nem tudom elviselni, hogy hazudik. De hihetetlenül szeretem ennek ellenére is. Nem tudom mit csináljak. Hogyan tudnám vele ezt megbeszélni, úgy, hogy ne hazudjon továbbra is. Eddig minden ilyen beszélgetés végén még én voltam a rossz (soha nem hazudtam neki és nem ártottam neki semmivel)

2020. jún. 16. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni megváltoztatni, a legegyszerűbb, ha elengeded.
2020. jún. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy normális fiút. Nem fog megváltozni.
2020. jún. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben szakítanék vele. Megalázó olyannal lenni, aki folyton átver, és hülyének néz. Mivel kapcsolatban hazudik egyébként?
2020. jún. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Gondolom nem apróságokról van itt szó.

Az emberek nagyon nehezen és ritkán változnak, ez pedig borzalmas "szokás" nálam a hazugság kiveri a biztosítékot. Soha nem kaptam rajta ilyenen a párom, kulcsfontosságú az őszinteség.

Próbáltatok erről rendesen beszélni? Én jól ráijesztenék, lehet nagyon biztos a dolgában és pontosan tudja, hogy nem hagynád ott. Én kimutatnám a fogam fehérjét és hogy bármikor találnék jobbat.

Ha totál reménytelen, hagyd ott (én biztos ezt tenném mondjuk)

2020. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki
2020. jún. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. Hiába szereted, ez nem egészséges kapcsolat.
2020. jún. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!