Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 1 év után milyenek a párkapcso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év után milyenek a párkapcsolatok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy hogy viselkednek a felek egymással, hogyan éreznek, mennyit találkoznak stb... Úgy általában véve.

2020. jún. 26. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Hát általában az a bizonyos rózsaszín köd elmúlik, vagy halványul és megszokják egymást, szóval szokásossá válik egymásnak a jelenlétük. Valakik meg persze már itt kezdenek elhidegülni egymástól. Nagyjából ez van de persze mindenhol más a helyzet de szerintem nagy százalékban ez történik.
2020. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
46 év után is úgy működik, csak több időnk van már egymásra. :)
2020. jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél más. Én a párommal 1,5 éve vagyok együtt és ugyan úgy szeretjük egymást mint az elején. Viszont vannak akik már unják egymást ilyenkor.
2020. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nagyon jól működik30 év után nyugodtabbak megértőek és jobban igazodunk egymáshoz.
2020. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A közel 50 kapcsolatomból mindössze 3 élte meg az egyéves kort, de mindhárom esetben másképp történt a dolog. Mindenesetre a harmadik évtizedek óta tart, és ennek az istennek az idejében nem is lesz vége, csak ha valamelyikünk meghal.
2020. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Még csak leszünk 1 évesek, de nálunk mostanában kezdenek elszaporodni a viták (gondolom, a karantén miatt hisztisebbek lettünk, most meg stresszelünk butaságokon sok dolgon), féltékenyebb vagyok (külsősök szerint is jogosan...), de ezek nincsenek olyan szinten, hogy szakítást eredményezzenek. Átlendülünk ezeken. Azt hiszem, ez egy olyasmi időszak lehet, amikor elénk gördülnek nagyobb akadályok, problémák.

Én nagyon szeretem, és csodálatosnak tartom őt, annak ellenére is, hogy ismerem a hibáit, gyengeségeit. Remélem, ő is hasonlóan érez velem kapcsolatosan... :)

Tanév közben majdnem minden hétvégén szoktunk találkozni (200 km), most pedig összevissza, de átlagolva olyan heti 3-4 nap együtt simán megvan szerintem.

2020. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos mi nagyon keveset találkozunk. Pár dologért haragszom rá, ezeket tudja. Nem tudom mit kéne éreznem. Csak vagyunk kb... Nem olyan, mint az elején...Nem arra számítottam, hogy teljesen kedvtelen leszek.
2020. jún. 28. 15:53
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden hosszabb kapcsolatban vannak jobb és rosszabb időszakok. Nyissatok egymás felé, beszéljétek meg az érzéseiteket őszintén. :)
2020. jún. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!