Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha megöl a bűntudat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megöl a bűntudat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valószínűleg azt fogjátok írni, hogy fölöslegesen rágódom ezen,de hátha volt valaki így és tud segíteni. Barátnőmmel 2 évig voltuk/vagyunk együtt, de egy hónapja megy a szünet és a szakítás téma. Ő tökéletesen el van a maga kis világában én pedig minden percben arra vártam, hogy írjon, hozzátenném az én hülyeségeim és tetteim vezettek ide, de igen ő elvan én pedig szenvedek. Na régebben mikor együtt voltunk volt egy lány, rám írt, hogy szeretne megismerni, de én elutasítottam, hogy szívesen barátkozom, de kapcsolatban vagyok, ennek ellenére ma ráírtam és beszélek vele. Ez az egyik dolog, emiatt, hogy írt nekem utálta őt és tiltottam inkább ezt a lányt, de most megint beszélek vele, nem szerette ha haverral iszom, de megint azt csinálom ami megint bűntudat. Tudom, szünet van egyikőtök azt mondja ez még lehetséges egy kapcsolatra, a másik fele azt mondja ilyenkor már bukott, de nem tudom. Ő azt mondja nem tudja mit akar és időt kér, ez nála azt jelenti 1-12 óra válaszolási idő az üzeneteimre (ha könyörögtem akkor ír, de gondolom csak szánalomból). Röviden, pont azokat teszem amiket utált és emiatt bűntudatom van. Nem tudom jogosan e vagy sem, de van valami kiút ebből? Bármilyen választ meghallgatok és előre is köszönöm.

2020. jún. 26. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jahhhajjj...Egy kapcsolatban NINCS szünet. Nehogy azt hidd, hogy ő most nem ismerkedik, meg nem éli ki magát... Miért van bűntudatod? Le van zárva a kapcsolat, csak nincs kimondva. Az meg röhej, hogy ennyire rád akaszkodott és nem ihatsz a haverokkal. Nem vagy házas, papucs se legyél. 2 év után meg aztán tényleg vicces, hogy szünetet kér. Ennyi idő alatt már illik tudni, hogy nem homokba kell dugni a fejét és megfutamodni, hanem leülni és megbeszélni a problémát. Ha a kommunikáció nem működik, a kapcsolat sem fog. Tessék, íme a bizonyíték. Lépj tovább és éld úgy az életed, ahogy te szeretnéd.
2020. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első jó választ adott, fogadd meg a tanácsát!
2020. jún. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Ahogy tudom megpróbálom magam túltenni rajta, köszönöm a válaszokat
2020. jún. 27. 11:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2020. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!