Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt a barátommal és anyukám már nagyon szeretné ha bemutatnám neki, viszont nem túl szép a lakásunk, vagyis inkább csak az ,,étkező” része, félek mit szólna hozzá. A barátnőim már rengetegszer voltak nálam, ők nem szóltak semmi rosszat. Szerintetek mit csináljak? 17/l

#szerelem #Nyirenyhaza
2020. júl. 2. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szégyenkezned, nem ezen fog múlni a kapcsolatotok. Hívd meg hozzátok nyugodtan.
2020. júl. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj,mondjuk en fiu vagyok nem tudom valtoztat e a helyzeten de leirom. Szoval anyagilag sem alltunk jol, mindenki elegge ilyen nem torom volt a teren, ket kutya a lakasban, bent cigizes. Hat elbirhatod kepzelni hogy nezett ki az a lakas. Mellette a hanyagsag, hogy regen volt kifestve. 18 evembe telt de vegul legyoztem a szegyent el elvittem oda baratnom, ugy hogy nalunk is aludt es a szobam sem volt jobb allapotban. Igazabol volt 1-2 megjegyzese leginkabb a kutya szorre es a cigiszagra, mert o nem dohanyzo csaladbol jott, de nem volt semmi baja vele. Sot igazabol annyibol tetszett neki hogy nem volt az mint nala, hogy kiont par csepp vizet es mar takaritson az egesz konyhaban
2020. júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 nálunk ez van még így is, hogy ha kiöntök pár csepp vizet azonnal takarítsak fel mindent :D Amúgy köszönöm a válaszod. Mondjuk szerintem nálunk azért kicsit jobb a helyzet,de akkor is...
2020. júl. 2. 16:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok

Ha szeret, hidd el, pont nem fogja erdekelni nalatok hogy nez ki barmi is

2020. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se szégyeld, rakj egy kis rendet és akkor nem lesz gond. Nekünk sem túl jó állapotú a lakásunk, rend van és tisztaság de pl az ablakok olyan régiek h kívülről rohadnak. Emiatt nem fogom szégyellni majd ha lesz rá pénz, felújítjuk kicsit de ennyi.

17/L

2020. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!