Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Járnátok transzneművel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok transzneművel?

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 16:47
A kérdező szavazást indított:
Igen, ha van nemiszerve és úgy néz ki, mint az a nemű
Igen, akkor is, ha a kezdei fázisban van.
Igen, akkor is, ha nem szed hormont soha.
Nem valószínű, de ha az illető tökéletes, akkor elfogadnám
Nem, semmiféle körülmény közt sem.
116 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Semmifèlekèppen. Mert nem termèszetes èletet èl. Rendkivül manipulàlta a mèdia a libernyák mèdia stb. Aki testileg lelkileg nincs önnmagàban tisztàval az a szememben egy torz szörny nem ember ès soha nem fog nekem jelenteni màst mint gyàva jelentèktelen senki. Egy elmebajos beteg. Ez.nem módi kèrdèse ez neveltetès de itt a fiatalok vannak veszèlyben. Velük megeteti a mèdia ezt.
2020. júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom. Alapvetően azt mondanám, hogy igen, de ritkán jönnek be transzneműek. Transz sráccal bármilyen körülmények között összejönnék, ha olyan jól kijönnék vele. Transz lánynál már kérdőjeles, ők általánosságban véve ritkábban tetszenek, pedig egyébként a lányokat preferálom jobban. Viszont többnyire ciszneműek szokták bejönni, bár ez lehet azért van mert a többség a világon az. (Egyébként biszexuális vagyok mielőtt valaki kérdi)
2020. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
24%
Irhat egy shemale nyugodtan :) 32/f
2020. júl. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2020. júl. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 DinoEater válasza:
74%
Igen, mivel képes vagyok nőnek tekinteni a testiségektől függetlenül, mert a személyiség fontosabb. Ugyanitt ha akar transz lány ismerkedni nyugodtan lehet írni:D 20/F
2020. júl. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
33%

Semmi estere sem.

Nem tartom egészségesnek.

2020. júl. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem, nekem nagyon fura lenne. Mondjuk láttam már olyan ftm-t, akiről nem tudtam elsőre, hogy transz és meg is jegyeztem magamban, milyen jóképű, szóval franc tudja. Ha beleszeretnék és utána tudnám meg, hogy nem cisz, talán. De olyannal, akinek még megvan a születési nemiszerve, biztos nem.
2020. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
53%
Egy számomra vonzó transznemű lányt el tudnék képzelni magam mellett, a számomra vonzó cisznemű lányokhoz hasonlóan. 32/F
2020. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem. F42
2020. júl. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Alapvetően nem nézek le semmilyen "speciális esetet" (nem sértésként írom így) de az biztos hogy nem kezdenék vele semmit sem. Belegondolni abba, hogy ő mégiscsak pl. olyan volt (hasonló) mint én korábban nemi téren eléggé fura számomra. Szóval alapjáraton nincs bajom azzal ha valaki erről máshogy gondolkodik, csak fura nekem.
2020. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!