Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan oldjuk meg a találkozás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg a találkozást ? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A barátnőmmel tegnap lettünk egy hónapja együtt nagyon szeretjük egymást és végre úgy érzem még találtam azt az embert akit álmaimban el képzeltem szeret ov és vigyáz rám ...

De viszont sohasem találkoztunk még

Az anyja eléggé marcona ember és nem hagyja hogy a lánya beszéljen vele el akkartal mondani hogy együtt vagyunk de az anyja le csitittotta ...

De már nagyon találkoznánk egymással ....

Nem messze lakunk egymástól igazából csak más a város én szívesen fel buszoznèk hozzá de ez M ilyen egyszerű szerintetek hogyan tudná elmondani anyukájának hogy van pasija

Vagy hogyan tudnánk meg oldani a találkozást hogy ne legyen belőle baja nagyon féltem és nem akkarok bajt hozni rá ...

Remélem érthetően magyaráztam a dolgokat köszönöm a válaszokat ....

Utólag pedig bocsánat ha el írtam valamit!



2020. júl. 5. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Csak tisztázzuk , te úgy jársz a barátnöddel , hogy még nem is találkoztatok.

Mostanába ez lett a divat?

2020. júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

"A barátnőmmel tegnap lettünk egy hónapja együtt nagyon szeretjük egymást és végre úgy érzem még találtam azt az embert akit álmaimban el képzeltem szeret ov és vigyáz rám ...


De viszont sohasem találkoztunk még"


Ez aranyos, de majd rájössz, hogy nagyon nem így van. Ráadásul ez még baromira nem szerelem. Brutálisan naiv vagy. Ha az anyja nem akar róla tudni, akkor ne erőszakoljátok rá a témát. Hány évesek vagytok?

2020. júl. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Jezus🤣🤣 meg csak nem is talalkoztatok es mar leelned vele az eleted
2020. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Ez gaz
2020. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon fiatalnak hangoztok. Hősies ahogy a szerelembe állsz, de a való élet nem romantikus film. Amúgy is könnyen lehet hogy a lány hazudik az otthoni helyzetről és nem akar tőled semmi olyat, csak így neten kényelmes hogy van valaki akire ráakaszkodhat. Persze te most tökéletesnek látod őt, de valójában rengetegen csinálják ezt, hogy figyelmet kapjanak.


Ha nem laktok annyira messze egymástól és megoldható lenne a találka, akkor csak akarat kérdése, a többi kifogás. Ha pedig még csak gyerekek vagytok (14-15 alatt), akkor főleg érdemes elengedni ezt a témát, mert kb. sose fogod látni.

2020. júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmész hozzá, és ő kisétál a kapun mondván hogy barátnőjével megy moziba, voilá. Nem értem mi olyan bonyolult. Még a legszigorúbban fogott tinilányokkal is mindig megoldható volt a találka/szex/stb, minden más csak kifogás.
2020. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!