Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Meddig várjak egy lánynál az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak egy lánynál az első csókkal?

Figyelt kérdés
17 éves a leányzó. 4 hónapja járunk. Nagyon kedveljük egymást, nagyon rendes, szerény, kedves, ugyanakkor csinos lány. Mindketten az "elsők" vagyunk egymásnak. Ezért is kérdezem, mert nincs tapasztalatom ebben. Kb. 1 hónappal ezelőtt kérdeztem egyszer finoman tőle, de azt mondta, h nem szeretné, talán akkor, ha majd 18 elmúlt. Hozzáteszem, ápolt vagyok minden téren, különösen, amikor találkozunk. Nem sárgák a fogaim sem. Nem akarom siettetni, bár én vágyom rá. Vagy nem szabadott volna meg sem kérdeznem? Tényleg nem tudom, első barátnőm. Egyébként nagyon kedvelem, kedves és ragaszkodó, ráadásul szép is (bár ez mindig szubjektív). Nektek mi a véleményetek?

2020. júl. 6. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Hihetetlen.
2020. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt h érted? Igaz amit írtam.
2020. júl. 6. 15:24
 3/13 anonim ***** válasza:
21%

Hogy mi?:D


A barátnőm ennyi idős, első randin csókolóztunk, másodikon lefeküdtünk.

Ha belegondolok, nem voltam még olyan első randin aminek lett volna folytatása, és ne lett volna csók legalább a végén.

Ennyire nem lehetsz töketlen..

2020. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%

#4 ?


Szerintem egy randi arra való hogy kiderüljön van-e tűz. Ha van, akkor csók, tapi, akár szex is. A párom is lefeküdt volna velem az elsőn, ha épp lett volna hol, de máshogy alakult a program.


ha még egy csók sincs, akkor az egész hideg és halott számomra, hiszen nincs kémia, vagy frigid és unalmas a lány. Nem hívok olyat második randira, akivel az első sem működött. Szerintem sokan vannak így.

2020. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj, de ez nem járás, maximum barátság. Se kommunikáció, se semmi más. Értelmetlen így az egész. Minek vagytok akkor együtt? Éretlenek vagytok egy kapcsolatra, te is, a lány meg főleg. Ne erőltessétek, ami nem megy.
2020. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Teljesen igaz amit írtam, esküszöm, egyébként egy nagyon visszahúzódó lányról van szó (én is egy hasonló személyiség vagyok, csak nála "talpraesettebb"). A nagymamája neveli, mert az apja kint dolgozik külföldön, az anyja meg elhagyta őket még kiskorában.
2020. júl. 6. 15:38
 7/13 anonim válasza:
91%
Az én véleményem az, hogy nem probléma, ha ti lassabban haladtok, és még nem történt semmi. Nektek kell tudni, mikor van itt az ideje, hogy egy nagyobb lépést tegyetek. Nem kell feltétlenül a mai mintát követni.
2020. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#9-es. Értem. Akkor legyek türelemmel?
2020. júl. 6. 16:15
 9/13 anonim ***** válasza:
13%

Hát most ne, keress egy normális partnert és csókolózz vele.

Értem hogy fiatal vagy, de bohócnak azért nem kell lenni!


Bár szerintem ez a kérdés akkor is kamu!

2020. júl. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelmi kapcsolat, legfeljebb csak baráti.
2020. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!