Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítás? Vagy esetleg csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás? Vagy esetleg csak egy kis szünetre lenne szükség?

Figyelt kérdés
Van már több mint egy éves kapcsolatom. Ha az ember már ilyenkor nem érzi azt amit eddig, akkor nagyon nehéz eldönteni, hogy mi a helyes. Ennyi időt magunk mögött hagyni, ennyi szeretetet iszonyú fájdalmas lehet. Azt érzem hogy 50% megvan arra hogy vele maradjak és 50% megvan arra is hogy ne. Ilyenkor ha megkérném, hogy tartsunk szünetet, az helyes döntés lenne? Vagy hagyjam magam mögött ezt a múltat?Valakinek volt már hasonlóban része? Tudom ezt senki nem tudja helyettem megmondani, hogy nekem mi lenne a jó. De annyira elveszett vagyok az utóbbi napokba, hogy mást már nem tudok csinálni.

2020. júl. 8. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szakíts, a szünet csak elhúzza a szenvedést. 1 év semmi. Mindig csak előre.
2020. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szakíts, felesleges tovább húzni a dolgot, ha úgyis ez lesz a vége
2020. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A szünet sosem működik és csak időhúzás. Ha az emberben felmerül a szakítás gondolta és nem múlik el pár nap alatt akkor legjobb a véget vet a kapcsolatnak. Persze érdemes előtte mindent szépen átbeszélni mert lehet hogy változtatással megmenthető a dolog. Én arra biztatnálak hogy a szívedre hallgass, arra hogy mit érzel, és ez alapján dönts!


24/F

2020. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha jól értelmezem, kiszerettél belőle. Ha egy év alatt már kezdenek elmúlni az érzéseid, akkor ezt nem érdemes erőltetni. Mindketten jobban jártok így, minél tovább húzod, annyival több fájdalmat okozol a másiknak is.
2020. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!