Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Konkrétan két fal közös...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konkrétan két fal közös szorítanak a szüleim.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már majdnem egy éve járok egy fiúval.A két család már majdnem teljesen ismeri egymást, mi közösen mentünk nyaralni is és közös születésnapokat is tartottunk.Én és a barátom már 4 hónapja lefekszünk egymással.Mivel azt hittem olyan a kapcsolatom azt anyukámmal hogy mindenben segít és támogat így a kezdetektől(mielőtt még megtörtént volna)be akarom vonni mindenbe egy minimális szinten.Már 7x próbáltam neki és apukámnak is elmondani a dolgot de mindig azt kaptam válaszul hogy eltöri a derekam meg eltilt teljesen a barátomtól és majd csak szeptemberben találkozhatunk ott is csak tanítási idő alatt.Már ott tartok hogy a barátom anyukája segít nekem és vele szoktam megbeszélni ha van valami.Én szeretnék már elmenni egy nőgyógyászhoz is mivel úgy tartom egészségesnek.Hibásnak érzem magam hogy meg mertem tenni ezt de mivel igazán szerelmes vagyok és nem bántam meg (sőt életem egyik legjobb döntése volt)így azért mégiscsak úgy érzem ez az én döntésem és nem az övéké.Természetesen mindig védekezünk és okosan csinálunk mindent.Nem tudok most ezzel mit kezdeni mivel már egészségügyi okokból is fontos lenne ha tudnák.Valami tanácsot tudtok adni?Előre is nagyon köszönöm.

16L



2020. júl. 14. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy próbáltad elmondani nekik a dolgot? Miért nem sikerült?
2020. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1.

Elkezdtem felvezetni a témát majd azonnal közbeszóltak és mondták hogy "remélem nem mert ha tényleg megtettétek Akko többet ide be nem teszi a lábát" meg amiket fent már megemlítettem.

2020. júl. 14. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 Valószínűleg arra gondol, hogy a szülei letorkolják, másra terelik a témát, nem hallgatják végig, stb. Velem is van hasonló, bár nem ebben a témában, és én személy szerint még nem találtam meg a megoldást.

Ha jól tudom, 14 éves kor felett már a szülők nem/vagy csak korlátozottan szólhatnak bele a szexuális kapcsolatba. (Most nyílván egy normális kapcsolatra gondolok)

2020. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 14 éves kor felett semmilyen formában nem szólhat bele a szülő, onnantól mindenki önálló döntésképességgel rendelkezik szex terén. házasságba beleszólhatnak 16 vagy 18 éves korig (nem tudom pontosan), de abba hogy a gyerek szexel-e, nem.
2020. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Köszönöm, akkor jól emlékeztem 😁
2020. júl. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták 14 éves elmúltál szóval... :D

Amúgy meg nem értem mi a baj, nem tudják nem fáj nekik xd

Érezd jól magad

2020. júl. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a helyzetet én is megbeszélném a szülőkkel, de hát ha ilyen merevek, akkor maximum tényként közölni lehet velük. Mit tudnának tenni, eltiltanának tőle? Már lefeküdtetek, szóval teljesen mindegy.
2020. júl. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!