Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért érzem azt, hogy unalmas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy unalmas lennék egy fiú számára, ha összejönnék vele?

Figyelt kérdés
2020. júl. 17. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen vagy te valójában unalmas, lehet, hogy csak nagy benned a megfelelési kényszer...
2020. júl. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
91%

Volt egy lány

Úgy nézett ki mint egy tündér

Egyik nap elhatároztam, hogy elhívom sétálni

Elhívtam és igent mondott

A séta közben beszélgettem... magammal konkrétan, mert a lány nem tudott másról beszélni, csak a könyvekről,amiket nem olvastam szóval inkább nem beszélt róluk.

Ez volt az első randim, 90%-át én töltöttem ki, hogy elkerüljem a kínos csendet.

Szeretek olvasni, érdeklődtem is, de akár mennyire is szép volt, nem müködött, mert nem lehetett vele beszélgetni.


Ha megy a beszélgetés és van közös téma,érdeklődés akkor biztos, hogy nem fogjátok unni egymást.


Lányként meg ne aggódj, mert a fiú fog izgulni azért, hogy legyen miről beszélni. Valamiért mi égünk ha kínos csend van.

2020. júl. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiú létemre én is ugyanúgy érzek mint te kérdező. Bár én jogosan mert alapból szarok a világra, az életre, mindenre szóval velem nem lehet beszélgetni tényleg semmiről. Ha te nem ilyen vagy akkor ne aggódj szerintem, mindenkinek más az érdekes de akad olyan ember akivel még lehet találni az összhangot.

Kitartás! :)

2020. júl. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Számomra érdekes lennél.
2020. júl. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Antal-Pap Judit válasza:
100%
Én például nagyon szeretem az "unalmas" embereket. Azokról beszélek, akik csak magukat tartják unalmasnak, igazából inkább megnyugtatóak. Nélkülük szétesne a bolygó. Vannak emberek, akik előrviszik és/vagy tönkreteszik a dolgokat, és vannak, akik fenntartják és rendbeteszik a világot. A kiszámíthatóság és a befeléforduló csendes jellem nagyon jól kiegészíti az olyan csapongó "őrülteket" mint én. A dédnagyanyám unalmasnak tartotta megát, alig szólalt meg, de amikor meghalt 94 évesen, szétesett a család, mert ő volt az összetartó elem, csak azért, mert volt, és élt. A férjem is teljesen kiszámítható, csendes "mufurc" ember. imádom.
2020. júl. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a társalgást a fiu kell beinditsa, ha elakad, ujabb témát kell rögtönöznie, nem hagyhatja a lányt unatkozni. De természetesen a lánynak is kell egy bizonyos müveltséggel rendelkeznie , hogy ne csak a fiu szövegét hallgassa, hozzá is kell tudjon szolni a különböző témákhoz.
2022. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!