Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm cigizik és meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm cigizik és meg ígérte nekem, hogy le rakja. Ha nem fogadja meg ígéretét érdemes le rázni magamról s tovább lépni? Vagy egy cigarettás feleség melett is jó az élet? .....cukorbeteg 23 éves srác vagyok!

Figyelt kérdés

2020. júl. 21. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
És azt hogy cukorbeteg vagy, miben befolyásolja a passzív dohányzás a barátnőd mellett? Hány éves a barátnőd?
2020. júl. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Pffuu ütős kérdés. Mióta vagytok együtt? Mennyire láttad rajta, hogy komolyan gondolja amikor azt mondta lerakja a cigit? Mennyit szív? Háát van aki tud így élni nem zavar. Emberfüggő. Számomra ha keveset szóvna a párom gondolok itt napi egyre 😆. Nem zavarna. De amúgy meg aggódnék érte meg a szájszagáért. Tényleg nem vicc ami a cigidobozon van. Nyílván vannak akiknél hamar kialakul egy betegség van akinél később és van akinél nem is alakul ki. Attól még ott a veszély. Ami valszeg sok embert vonz és taszít elég megosztó ezért lett népszerű. Sokan tévesen a stresz miatt dohányoznak aminek semmi értelme ennek olvasson utánna akit érdekel. Lehet az ő élete az is lehet nem lesz semmibaja,de ha veled gondolja leélni az életét akkor már a ti életetek. És nyílván ő se szeretné,hogy aggódnia kelljen azért akit legjobban szeret meg csóknál a rossz szájízt büdös leheletet. Igazából semmi előnye nincs a ciginek csak káros, káros és káros. Kérdezd meg mióta és miért cigizik. Olvass utána a dolgoknak. Igazából semmi értelme nincs a ciginek finoman közölheted. Próbáld felajánlani a segítséged,hogy mellette leszel,ha úgy dönt elengedi. Ha nem akarja kérdezd meg miért nem,ha erre nem tud válaszolni hagyjd el valszeg buta a csaj. Nem olyan ijesztő a helyzet ha sokat beszéltek ezekről a dolgokról.
2020. júl. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Bocsánatot kérek mindenkitől, a helyesírási hibákért most kapcsoltam,hogy nem olvastam át. Mostanában mindig össze-vissza írok főleg,ha már álmos vagyok😅. Mégegyszer sajnálom már nem tudom törölni.:(
2020. júl. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Stark2000 ***** válasza:
62%
Kevés olyan embert ismerek, aki egyik napról a másikra, a puszta akaratával és elszántságával lerakta a cigit. Nem azt mondom, hogy ilyen nincsen, és lehetetlen, csak nem jellemző. A cigizésre úgy célozgass, hogy egy idő után biztosan bosszantó lesz/lehet, pláne, ha gyakran megemlíted neki. Hogy az ígéretében mennyire bízhatsz, azt csak te tudhatod, mi nem ismerjük a barátnődet. Én adnék egy esélyt a dolognak, pláne ha már jártok. Bár én ettől függetlenül sokáig nem tudnám elviselni, már csak a szájszag miatt sem, de ezt neked kell tudnod, hogy meddig tudsz tolerálni. De ahogy írja a kettes is, a szájszagtól sokkal rosszabb, negatív következményei is vannak ennek a függőségnek.
2020. júl. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lena7 ***** válasza:
43%
Figyelj, ha nem zavar a cigifüst meg az, hogy a barátnőd károsítja magát, akkor nyugottan maradj vele együtt. Viszont ha zavar téged és ő nemtud rolla leszokni, akkor ez akár veszekedés forrás is lehet, ami nem tesz jót a kapcsolatotoknak.
2020. júl. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Csakhogy az a dohányos, dohányosok jobban károsítják a többi embert a passzív dohanyzassal mint saját magukat. Szóval nem "csak" Magát teszi tönkre.
2020. júl. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem olvastam végig a válaszokat,lehet volt hasonló,de ha neki így jó akkor miért szólsz bele érted. Önmagáért szereted,szóval ha neki jól esik a cigi akkor csinálja azt. Persze káros meg minden de sok más dologgal ugyanúgy roncsoljuk a szervezetünket.
2020. júl. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Látom a dohányosoknak fáj az igazság.
2020. júl. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!