Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azóta sem tudtam tovább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azóta sem tudtam tovább lépni, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem rég szűnt meg egy 7 hónapos kapcsolatom, miután kiderült, hogy 2-3 hónapig nagyon durván csalt a barátnőm.


1 hónap után azt hittem túl vagyok rajta, viszont mostanság újra feljött a hiányérzet, az az érzés, hogy nekem ő volt és ő a tökéletes, az első hónapok tényleg álomszerűek voltak, csak aztán jött nekem az érettségi, ami miatt nem tudtam vele annyit foglalkozni, meg a vírus stb és hirtelen keresett magának mást, mint valószínűleg amiatt, mert mentális problémái vannak (voltak kirohanásai, beképzelt fizikai fájdalmai).


Ezeken kívül még mindig imádom Őt, azt érzem, hogy nála szebbet, jobbat nem fogok kapni és sokszor magamat hibáztatom a kialakult helyzet miatt.


Próbáltam mindenhogy túl lenni rajta, barátokkal nagyon sokat jártam ki, nagyon sokat beszéltem erről velük, még a mai napig napi szinten, ittam, elkezdtem ismét edzeni.



2020. júl. 21. 10:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nem ez volt az első komolyabb kapcsolatom, már ezelőtt volt még egy egy éves, viszont a mostani lányt sokkal jobban szerettem, sokkal több mindent tettem érte, olyanokat is amiket már bőven nem kellett volna. Az előzőn már nem is emlékszem hogy léptem túl, de mikor megtörtént a dolog már nem szerettem annyira.
2020. júl. 21. 10:20
 2/9 TR75 ***** válasza:
100%

" ...mert mentális problémái vannak (voltak kirohanásai, beképzelt fizikai fájdalmai)."

Ezt egy kicsit részletezhetnéd.

2020. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Többször kellett lefognia a barátnőinek közösségben, ha valaki beszólt neki, mert mindenkit meg akart tépni, van akinek neki is ment.

Az első hónapokban teljesen véletlenszerűen elkezdett sírni, aztán taglalta akár órákig is, hogy sosem akar elveszíteni.

Folyamatos hasi fájdalma volt, ami miatt tetőtől talpig át lett vizsgálva kórházakban, semmit sem találtak nála. Volt egyszer olyan, hogy 10-20 percig csak visított, annyira fájt neki, én pedig csak fogtam és gondolkodtam, hívjak-e mentőt. Ezután nem tudta mi történt, elmondtam neki, csak annyit mondott szokott ilyenje lenni.

Volt amikor elkezdett beszélni a plafonnak, teljesen nem lehetett érteni, hogy mit, aztán ugyanúgy nem tudta mi történt.

Én nem bántam semmit, sajnáltam, próbáltam neki segíteni és mindent megadni.

2020. júl. 21. 10:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ismerkedj más lányokkal, és így nem rá fogsz koncentrálni. Vagy keress valami más dolgot, foglald le magad valamivel.

Nagyon sajnálom ami veled történt, remélem jobban leszel:(

2020. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de komolyan azt gondolod, hogy egy mentálisan beteg, hisztérikus személyiségnél nem fogsz jobbat találni?!
2020. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A nyáron nem igazán megoldható az, hogy ismerkedjek másokkal, mivel egy kis városban lakom ahol nincsenek annyira "opciók". Szeptembertől viszont egyetemre megyek, aztán remélem az fog változtatni a helyzetemen.
2020. júl. 21. 11:58
 7/9 A kérdező kommentje:
Attól független, hogy voltak ilyenjei, teljesen gondoskodó volt, sok szeretetet is adott, a világnézetünk is szinte mindenbe megegyezett. Csak aztán elkezdett barátnőkkel kijárogatni inni, aztán már senki sem tudta megállítani.
2020. júl. 21. 12:00
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor ahogy éppen rábukkantál, úgy is rá fogsz egy másikra. Aki ugyanennyire passzol hozzád, és még mentálisan is egészséges.
2020. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Találni fogsz olyan lányt, akivel tényleg összeilletek majd. Nem igazán egyezhetett s világnézet pár helyen, ha megcsalt téged. Nagyon sajnálom, hogy ezt áz kellett élned. Viszont jobbat érdemelsz és idővel megtalálod. Ne add fel! :)
2020. aug. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!