Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baj lehet ebből a viselkedésbő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj lehet ebből a viselkedésből? Nagyon próbálok tetszeni a barátomnak, mindig a kedvében járni, önzetlen lenni vele, viszont néha összekapok vele bizonyos dolgokon. Vagy ez természetes...?

Figyelt kérdés

Természetemből adódóan vagyok olyan, hogy mindent megteszek azért, akit szeretek, de nem tudom, nem lehet-e ez esetleg taszító... Mármint, hogy már nem kell megtartania engem, mert nagyon imádom őt és ezt a tudtára is adom minden létező módon.

Meg sajnos veszekedni is szoktunk néha, leginkább a kis hisztijeimből kiindulva, amik azért vannak általában, mert néha úgy érzem, buta dolgokat tesz (engem is érintő dolgokat), vagy keveset törődik velem.

Félek, hogy ez a két szélsőség (a sok szeretet és a hisztik) nem vezetnek sok jóra. :( De a veszekedések tényleg nem rendszeresek, szerencsére. Mindig meg is beszéljük őket és/vagy hamar békülünk is. De akkor is aggódom, nehogy egy ilyen alkalmával kiábránduljon belőlem.

1 éve vagyunk együtt egyébként.



2020. aug. 3. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes, mindenki veszekszik. Ne agyald túl, csak saját magadat mérgezed.
2020. aug. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Hosszútávon igen, lehet baj is belőle. Marmint úgy érzem, hogy a barátod hozzászokhat ahhoz, hogy te úgyis mindig ott vagy neki, ezért lehet később elkezd nem annyira törődni veled, stb.

Persze szeresd őt meg minden, csak annyira azért nem kell mindig mindent megtenni mert sokszor az ember jót akar, de pont az ellenkezője lesz.

Éreztesd azért, hogy neki is tennie kell érted, persze normális keretek között.

2020. aug. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A hisztijeid és a fojtogatásod is gond, de veszekedések mindenkinél szoktak lenni. Légy tudatosabb, ha épp elkap egy érzelem, gondold át tényleg van-e értelme és valós-e, vagy csak beképzeled a belső problémáid miatt.


Érdemes rájönni mi a forrása a viselkedésednek, tudnak segíteni olyan könyvek, amik gyerekkorban kialakuló gondok témában mozognak. Később akár szakember is lehet ha nem javul a helyzet.

2020. aug. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!