Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Nektek melyik fajta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek melyik fajta fiúk tetszenek? A laza vagány fiukat, az elegáns fiukat, vagy az izmos fiukat? Válasznál örömmel fogadok sorrendet, és kort is

Figyelt kérdés

2020. aug. 5. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Én még hozzátenném a kérdéshez, hogy a humoros fiúkat, az intelligens fiúkat. Így még korrektebb a sorrend
2020. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Legyen izmos, laza, és időnként elegáns.
2020. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem annyi hogy legyen hűséges, magabiztos, határozott, intelligens és nem árt ha tud elegánsan öltözködni
2020. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
A humoros, szarkasztikus, okos, fiúkat.
2020. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez ennyire nem egyszerű. Ezeket nem lehet így bekategorizálni!
2020. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Akiknek pénz illatú a bőrük.
2020. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
😆😆
2020. aug. 6. 16:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp legyen laza, külsőre és belsőre is. Én speciel az izmos testeket annyira nem találom vonzónak, max sportos lehet, de az sem muszáj. Belsőre még nagyon fontos, hogy humoros legyen és meg tudjon nevettetni. Ne legyen buta, de nem kell zseninek lennie. Ami még nálam fontos, hogy legyen szenvedélye valami iránt, legyen az gépezés, autók, sport vagy bármi hasonló.
2020. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!