Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Távkapcsolatról tapasztalatok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A barátom most érettségizett, ( én még csak 10es voltam) és debrecenbe vették fel egyetemre. Szerintem nem mondok újat azzal, hogy egy kicsit félek az elkövetkezendő 2 évtől, amíg esetlegesen én utánamehetek.

2020. aug. 18. 10:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Te mennyire laksz messze?
2020. aug. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk nem működött. 6 hónapig húztuk aztán szakítás lett a vége. Viszont ez minden embernél más, gondolom érzed mennyire erős a szerelem kettőtök között, s ha kellőképp akkor nem lehet gond. Barátnőmék is voltak és vannak tavkapcsolatban most is (külföldre ment a barátja, kB 1 évet volt ott. Aztán hazajott másfél évet de most megint kint van sajnos) de annyira szeretik egymást hogy egyikük fejében se fordul meg hogy mást keressen.
2020. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos mi sem birtuk ki. Talán fél év aztán valahogy elhidegült a dolog :/ Megpróbálni meglehet, hisz szeretitek egymást és hátha.
2020. aug. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Ha szerelmetek elég erős,akkor nincs miért aggódni
2020. aug. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Mi úgy is ismerkedtünk meg, hogy egy városban laktunk, de a barátom egyetemre járt. 2 év múlva egyetemre mentem, nem oda ahol ő volt, így még messzebb kerültünk egymástól. Ma meg már együtt lakunk, 5 év kapcsolat után.
2020. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi eddig mindenkinek

Azt kifelejtettem belőle, hogy jelenleg mind a ketten budapest mellett élünk

2020. aug. 18. 19:20
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Budapestről Debrecenbe - és fordítva - eljutni nem egy nagy varázslat, valamivel több mint 2 óra, és óránként járnak az IC-k.

Inkább az a baj, hogy Debrecenben az egyetemi élet nem igazán a monogámiát támogatja...

Nálunk a szeptemberi kezdés után - a nagy fogadkozások dacára - szilveszterezni már külön mentünk - ennyit bírt ki a kapcsolatunk.

Kívánom, hogy a tiétek erősebb legyen!

2020. aug. 19. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
Bukta. Egy darabig felhőtlenül megy, de utána bukta. Azért mert a táv nem oldódik meg és a távolság nem mehet végtelenig! Nem tudjátok megoldani, hogy a távolság megszűnjön akkor vége. Hajrá mutasd meg feleslegesen, hogy te kivétel vagy. Ez olyan, ha azt bizonyítanád a gravitáció nem létezik. Ha utána mész akkor nincs többé távolság és működött. Én a helyedben nem futnék utána.
2020. aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Nekem teljesen jó volt, de a barátnőmnek nem, egyszer bevágta a hisztit és kukázott..
2020. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
93%

Lassan 2 éve vagyunk együtt a barátommal és én Budapesten ő pedig Győrben él. Utolsó év van neki az egyetemből és már alig várjuk, hogy összeköltözhessünk. Nem mondom, hogy nem nehéz, hogy suli időben csak 2hetente tudunk találkozni, de megoldottuk eddig. Sokat beszélgettünk (már amennyit az időnk megengedett). Mindennap írtunk egymásnak, videóchateltünk és eddig bevált. Habár nagyon hiányzik és rossz, hogy nem tudunk, akkor találkozni amikor akarunk, de megoldható.


Mi már alapból úgy jöttünk össze, hogy távkapcsolatba kezdtük.

2020. aug. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!