Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jó ötlet vagy sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy olyan sejtésem hogy a csaj akivel ismerkedem mellettem mással is kavar. Arra gondoltam hogy milyen lenne ha kiszívnám a csaj nyakát annyira hogy napokig látszódjon és a másik srác is lássa hogy a csaj mellette mással is együtt van? Szerintetek jó ötlet?

2020. aug. 19. 00:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Úristen, nem egy kutya vagy aki megjelöli a területét. Még egy kutyus is ertelmesebb nálad. Miert akarod birtokolni azt a lanyt? Amúgy mondhatod hogy nem akarod, de ha a ki akarod szívni a nyakát csak hogy lássák hogy veled van az eléggé úgy tűnik. Ezek után hogy ilyeneket tervezgetsz megértem ha mással akar lenni. Mi lesz neked ebből jó? Kérdezd meg hogy van e valakije! Amúgy meg ne legyenek már féltekenységi rohamaid...
2020. aug. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez így tényleg elég primitív. Ha azt gondolod megcsal, akkor kérdezz rá, ha úgy érzed nem mond igazat és nem hiszel neki, akkor meg hagyd el. Sokkal egyszerűbb a helyzet mint gondolnád, csak nem tárgynak kell nézni a másikat.
2020. aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!