Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a vélemémyetek arról, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemémyetek arról, hogy egy 14-15 éves lány egy közel 20 éves sráccal jár?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnél így van és szerintem nem normális...

2020. aug. 20. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Barátságnak rendben van, annál több semmiképp.
2020. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy ők nem csak barátok :/
2020. aug. 20. 13:34
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
nem érdekel, tehát nincs véleményem. neked se legyen.
2020. aug. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
A lány attól még lehet normális. Anyukámék között 9 év van de meg se lehetne mondani. Ha jól elvannak akkor kit érdekel?
2020. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem normális a fiú részéről.
2020. aug. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Semmi közöd hozzá
2020. aug. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
64%

4-es: az a 9 év más egy kislány-férfi kapcsolatban (pl. 15-24) és egy nő-férfi kapcsolatban (pl. 30-39).

Kérdező: ha tényleg az ismerősödről van szó, ne foglalkozz velük, mert nem a te dolgod. Véleményed lehet, ahogyan nekem is van, méghozzá az, hogy ez a korkülönbség sok, de nem az a rengeteg kategória.

2020. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom miért ilyen bosszantó. Ha egy 14-15 éves lány lefekszik egy korabelivel az nem zavaró, de ha 20 évessel akkor az már igen. Nem mindegy kivel fekszik le, ha úgy is rajta van baj? Kérjetek tőle erkölcsi bizonyítványt. Nem nagy korkülönbség az a lényeg. Ha már apja lehetne az már gáz lenne, de nem az.
2020. aug. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Most még soknak tűnik, később nem lesz annyira kirívó az az 5 év. Ha egy szellemi szinten vannak és jól kijönnek, akkor nincs vele semmi baj. És egyébként is az ő dolguk, neked semmi beleszólásod ebbe
2020. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
15 évesen engem mindig idősebbnek néztek, és mindig csak az idősebbek próbálkoztak nálam, aztán persze meglepődtek a koromon... a velem egyidős fiúkból pedig nekem egyszerűen nem is tetszett senki, és nem volt a suliban egy sem, akivel megértettük volna egymást. Összejöttem egy 25 évessel, aki meg fiatalabbnak nézett ki a koránál, olyanok voltunk együtt mintha lenne köztünk 3-4 év, nagyon jól kijöttünk, évek óta együtt vagyunk, ő a vőlegényem, együtt élünk. Tessék, egy ilyen sztori. De sem most, sem akkor nem értettem az ilyen embereket, ennyire unalmas az életed, hogy a máséba olyannyira bele kell másznod, hogy még ide is kérdést kell róla kiírnod, hogy annak örülj, hogy mindenki egyetért veled? Még ha az lenne, hogy a testvéred esetleg, és aggódsz érte, vagy valami...de semmi közöd hozzá, csak egy ismerősöd.
2020. aug. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!