Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Működhet így a távkapcsolat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet így a távkapcsolat?

Figyelt kérdés
A barátommal 9 hónapja vagyunk együtt, és ma ment el Budapestre (pécsiek vagyunk) egyetemi alapkiképzésre az NKE-re (RTK). 2 hétig egyáltalán nem találkozunk, utána is csak hétvégente, mert én itthon maradok. Elvileg nagyon kevés szabadideje lesz, az egyetem épületéből se fogják nagyon kiengedni őket, telefont is csak este lehet használni. Párom szerint ez előbb-utóbb tönkre fog menni, de én nagyon bizakodom benne, hogy nekünk sikerülhet. Ő az első szerelmem, nem szeretném elveszíteni, nagyon szeretjük egymást. Ti mit gondoltok? 19 évesek vagyunk.

2020. aug. 23. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

wtf Egyetem épületéből se nagyon fogják kiengedni? Ezt ilyen átvitt értelemben érted, hogy reggeltől estig órája lesz? Csak mert szószerint értve a valóságban nincs ilyen.


Telefont csak este? Drágám, az egyetemre felnőttek járnak, mindenki akkor nyomja a telefont mikor akarja. Az más dolog, hogy ő az aktív figyelés miatt nem akar napközben telefonálni, de senki nem mondja meg, hogy na most tedd el a készüléket.

Ettől függetlenül szerintem a barátodnak igaza van. Már csak a hozzáállása miatt is. Idáig-óráig lehet ezt csinálni nagy szerelemben is, ott viszont ahol akár egyik fél is úgy gondol rá, mint halálra ítélt dologra, ott valóban meghalt a dolog.

2020. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Amiről nem tudsz ne szólj bele kedves 1es.

Rendészeti képzés.Fegyelem szigor és szabály.Telefon kiképzés alatt nem lehet nála csak este használhatja és tényleg nem mehet ki az épületből.

Amúgy meg ebben a hónapban ez a 3.ik ilyen kérdés nézd meg azokat, mert már kezd unalmas lenni a téma.

2020. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

bocs, nem néztem az egyetemet.

Ettől függetlenül fenntartom a véleményemet, hogy ha ő úgy látja, hogy kilátástalan a helyzet a kapcsolatotokat illetőleg, akkor nem is fog sokat bele tenni (meg akkor nem is fog tudni).

2020. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Ha ilyet mondana a barátom, hogy ez úgyis tökre fog menni, hát már most szakítanék. Mi 4 évig voltunk együtt talán még nagyobb távolsággal mielőtt összeköltöztünk, csak hétvégén találkoztunk, és az én párom soha de soha nem mondott ilyet. Sőt, amikor nehéz volt mert keveset találkoztunk, akkor is azt mondta, hogy kibírjuk ezt a pár évet, aztán mindig együtt leszünk... Ez a szerelem, nem az hogy az első ilyennél bedobja hogy szerinte ez így nem fog működni. A hozzáállása miatt fogtok szakítani, nem a távolság miatt. Ez nagyon maximum még pár hónap de ennyi, sajnálom.
2020. aug. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Vagy megcsal a hátad mögött.
2020. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!