Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lehet elérni azt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni azt, hogy a barátnőmnek teljesen elmenjen a kedve a bulizástól?

Figyelt kérdés

Magyarul csak együtt menjünk bulizni

Házibuliba megy és azt mondja izgalmas dolgokat akar csinálni, de mindegy mond tartotta a hűséget vagy nem, ameddig nem látom ő mit csinál egy buliban, kik vannak ott és egyáltalán hol van, nem tudom elhinni.

A lány Romániában nincs értelme kimenni csak ezért pontosabban a 2 hét karanténnak nincs értelme.

És ott nem maradhatok, mert a lány nem találkozik velem.

Akármit mondok neki, mindig ellentmond

Vasárnap a lány megígérte azt felveszi mi történik egy buliban, megtettem valamit amihez neki semmi köze és ezután mondta azt nem veszi fel.

Szóval vagy az ellehetlenítés és a kedv elvétele a megoldás vagy az hogy felveszi.

Kérdés az a kettő közül az egyiket hogyan lehetne kivitelezni úgy hogy az biztos bejöjjön?


2020. aug. 25. 10:33
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ennek a kapcsolatnak így nincs túl sok értelme..Vegye fel ahogy bulizik? Vagy megbízol benne, mert érzed, hogy szeret és nem csalna meg, vagy felesleges az összes próbálkozás. Kicsit úgy tűnik, mintha csak játszadozna Veled. Szóval szerintem ne loholj utána, akit vinni lehet, azt vigyék!
2020. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó egy kapcsolatban, hogy korlátozni akarod hova és mikor menjen. Ha annyira nem bízol benne érdemes elgondolkodni azon, hogy érdemes-e így ezt a kapcsolatot, mert a bizalom az egyik alapja egy kapcsolatnak.
2020. aug. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen magadnak kéne feltenned pár kérdést:

- Miért is akarod elvenni a kedvét az örömtől? Miért rosszneked, hogy ő jólérzi magát?

- Mit jelent számodra a "hűség" szó, mit tartalmaz? "Hűség"="szexuális kizárólagosság"? Ha a plébánossal él spirituális életet, akkor attól még hűséges? De ha egy férvi haverjával beszélget egyet, akkor nem?

- Miért elvisehetetlen számodra, hogy mások társaságában jól érzi magát a barátnőd?

- Miért próbléma számodra, hogy ellentmond neked a lány?

- Miért akarod őt kontrollálni (vegye fel a bulit...)?

- Ha képtelen vagy megbízni benned és nem tudtok egy nevezőre jutni ("mindig ellentmond nekem" - írod), akkor miért is akarsz tőle valamit, és tulajdonképpen mit is?

2020. aug. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mert hülyeségeket csinál és megcsókol másik férfit

Mondtam neki abban a városban akarok lakni ahol ő lakik, azt mondta lakhatok ott csak nem akar találkozni velem

Nem mondja el mikor mit csinál

Akármit kérek tőle, mindig kifogást keres vagy ellentmond

Zárkózott és titkot tart, ha nem erőltetem, nem mond el semmit

Mert azok az emberek vadállatok és nekik mindegy melyik lánnyal mit csinálnak ha a lány be van rúgva, nem tud gondolkodni és belemegy abba a játékba, amit a férfiak csinálnak, eddig nem történt ez, de mindig van erre esély.

Mert semmire nem lehet kérni valamikor azon is gondolkodnom kell mit mondjak neki, mert akármit mondhatok semmi nem jó neki és azt mondja nem izgalmas nincs értelme ha azt akarom hogy izgalmas legyen, a lány nem akarja, ergo mindig az ellentétét akarja, amit én akarok.

Ha valaki egy apró dologban nem tud együttműködni és ha kérdezek tőle valamit pl mit csináltál ma

Azt mondja lényegtelen vagy azt, hogy miért gondolod ezt azt mondja mert ergo nem tud normális választ adni én megmutattam neki az egész várost, a lakást, de azt gondolom nem érdeklődik utánam és nem érdekli mit csinálok, azt mondja túl sokat beszélünk közben a lány idegesíti fel azzal az embert, hogy nem tud valamit elfogadni, ha az ember a végtelenségig enged, akkor sem, mondok neki valamit visszakérdez mi mivan, ergo eljátsza azt, hogy nem érti mondok neki 3 dolgot pl azt, hogy egy parkour csapat volt bent a városban valakitől vettem valamit, tanítottam egy gyereket a csajozásra.

Egy harcos vagyok sokat dolgozok sok mindent csinálok de nekem mindig hiányzott egy lány, én is akarok valamiért tenni dolgokat és nem csak magamért és 3 hónapig minden nap csajoztam a városban és online is, annyit dolgoztam és foglalkoztam ezzel, mint az állat és a lányért meg kellett azt tennem hogy random lányokat ölelek és puszilok, mert régebben nem tartotta be a hűséget.

És nincs az a lány aki nem titoktartó, bölcs és csinál hülyeséget, magyarul az, mint én, csak lány, nekem ez kellene, de sem a városban sem online eddig még nem találtam és esély nincs ennek megtalálására, ennek az ellenére a lányt szeretem mint az állat ha nem tudja megadni a bölcsességet legalább azt adja meg, hogy a szexet nem köti szabályokhoz és ne mondja azt, hogy ami nőies és azt kellene tennie az neki megalázó.

Ha felhívom és mindig tud mondani valamit önmagától, őszintén kimondja, hogy szeret, meg lehet vele beszélni, hogy kb mikor és kb hány alkalommal találkozunk az elkövetkező két évben, ha el tudunk fogadni egy kicsi nyugalmat és nem visszük minden nap túlzásba a szerelem érzését, ha én őszintén meg akarom b*szn* ő is szereti ezt és védekezés helyett elfogadja, akármit mondok neki, nem idegesedik fel egyszerű, apró dolgok miatt, ha 100% esély lenne arra, hogy akármilyen helyzet van itt is ki tudunk tartani és együtt tudunk élni békében és persze sok dolgot lehetne csinálni, de ha ennyire ritkán vagyunk együtt nem találja ki, hogy ez még ritkábban legyen és megteszek érte egy hatalmas dolgot nem tartja méltatlannak magát arra hogy vele legyek és nem kérdőjelezi meg, hanem örül neki és szeret, mint az állat, akkor elhiszem, hogy nem csinál semmi rosszt.

2020. aug. 25. 11:48
 5/8 A kérdező kommentje:
És örülni kellene hogy most erős bennem ez az érzés és most nem tudok megnyugodni.
2020. aug. 25. 11:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Végigolvastam amit írtál de szerintem ez már veszett ügy, ha nem tudsz benne megbízni akkor dobd ki, ennyi azért nem mond el semmit mert tudja hogy kiakadnál ha véletlen feljön egy srác neve akivel mondjuk megivott 1 felest vagy valami és azzal hogy csak próbálod behódoltatni magadnak és "békében élni" csak mégjobban elfogod taszítani lehet olyan messzire hogy tényleg lesmárol egy srácot részegen mert elege van a folytonos csesztetésből, ezeket nem mint rosszakaró mondom csak figyelmeztetni hogy a lányok nem szeretik a nagyon erős féltékenységet ha ő bulizni akar és neked nem tetszik és hogy nem hagyja abba a bulizást érted két opciód van, lenyeled és megpróbálsz bízni benne és megmenteni ha még menthető vagy folytatod és valszeg lassan tovább áll... az hogy nem mesél dolgokat már alapból egy rossz jel pl
2020. aug. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, mert amikor ezeket mondtam be voltam állva.
2020. aug. 26. 11:40
 8/8 A kérdező kommentje:
És annak hogy mindent elfogadjon egy furcsa oka van amit a lánynak ma mondok el, semmi köze a bizalmatlansághoz.
2020. aug. 26. 11:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!