Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 18 éves fiúk, milyen testi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiúk, milyen testi dolgokat vártok egy kapcsolatban mindenképp a barátnőtöktől? (aki 15 éves)

Figyelt kérdés
Feltétlen le akartok feküdni vele? Vagy ha ő nem akar, vártok a kedvéért? Petting, ilyenek?

2020. aug. 26. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Én várok de legfeljebb 6 hónapot. Illetve nálam nagyon fontos az orál. Adni is meg kapni is. Talán még annyi hogy ne egy darab bot legyen az ágyban.
2020. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
94%
Petting lehet, le is feküdhettek, a lényeg, hogy ne kényszerítsd semmire, amit ő még nem akar vagy nem áll rá készen.
2020. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Stark2000 ***** válasza:
88%
Hát mondjuk ha megvan a kellő bizalom és eltelt pár hónap, jó lenne, ha picit nyitott lenne a pettinggel kapcsolatban. Nem feltétel az orál, de ne féljen ha hozzám kell nyúlni, vagy, ha én nyúlok hozzá. A szexet nem várnám el tőle - inkább szóljon ő, vagy adjon egy jelet, ha készen áll rá.
2020. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
15 évesen nem baj ha nem akar még szexelni, eleve olyan lányt keresek, aki nem adja oda magát olyan könnyen.
2020. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

19 vagyok, szóval még az egy évvel ezelőtti énemet szabadjára engedném

Igazából hasonló, mint most, csak persze most egy 15 éves kicsit fiatal lenne, de ettől most tekintsünk el

Nos, kézfogás, ölelés, ha már halad akkor csók az elején, a szexel tudnék várni, nagyjából 1 évet, többet nem hinném. Azon belül nekem oly mind1, a lényeg, hogy ő érezze magát komfortban és ő legyen az aki szeretné, mert mi srácok, de ezt jól tudjátok, bármikor készen állunk

19/F

2020. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%

Ahogy olvastam a neten,13-15 évesen ezek szerint már simán qrtok...Én középkorú vagyok(41 éves),de olyan 22 éves korom körül dugtam először...

A legtöbb nő amúgy el sem megy simán,csak csikló izgatással tud.Ennek lehet a korai sex is az egyik kiváltó oka...

Sok nő el sem meri mondani a párjának h. igazából nem is élvezi a sexet,max csak az orálisat,ha a csiklójával játszadoznak...A legtöbbjük csak imitálja az orgazmust.És ez a dolog sokszor a fiatalkori rossz sexuális élmények miatt alakul ki.Mármint a szégyen,a bűntudat miatt.És ugye ez miatt sincs hüvelyi orgazmusa a csajoknak többek között később sem,felnőtt korukban.A legtöbb válaszoló egy álszent,mert a legtöbb csaj 15 éves korában már rég túl van a dolgon sajnos... Most is csak megy az álszenteskedés...

2020. szept. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
6-os voltam.A 3-as úgy írja az orált,mintha az nem számítana sexnek...De az 1-es is elég furán áll hozzá.Ezek szerint az nem is számít sexnek,a 15 éves kiscsajt jól leszo***nátok azért előtte párszor,hátha hamarabb megjönne az éles bevetéshez a kedve... xD Vicces kis csávókák vagytok ti...
2020. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Stark2000 ***** válasza:
19%

3 as vagyok.

Csak egy szót szeretnék mondani neked utolsó (a 41 éves, fElNőTt, tApasZtAlt, mIndEnT jObbAn tUDó fejednek):


Csakígytovább! xD

2020. szept. 3. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8%
8-as-ka inkább ujjazgasd tovább a kislányokat...Nálad biztos hogy többet tudok bármiről.A petting az nem is sex...oké értem.Frankón leírtad a 3-as válaszodban ezt...
2020. szept. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

9-es én voltam.A kérdésben a "testi dolgokkal vártok e?" Aztán a sok tinifiúcska meg írja a pettingelést hogy azért az kell,meg az orál is...De úgysem esik le a sok nyommernek a dolog...Erre írtam hogy az nem is sex a válaszolók szerint...Szerintem meg ugyanolyan dolog mint mikor rendesen csinálja az ember...


A sok álszent kiskancsó nevetséges válaszokat ad erről a témáról is.Ez olyan,mint amikor azt mondják h. ne edd meg a banánt.Erre megeszed a felét...IDIÓTÁK!

2020. szept. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!