Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha a barátom nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom nem vállal fel?

Figyelt kérdés
Már kilenc hónapja járunk, aztán sehol egy közös kép a plattformjain. Mások havonta rakják ki a "3 months, 4 months" stb sztorikat, engem meg meg sem jelöl a biojában. A haverjai sorra rakják ki a képeket a barátnőikről, ahogy éppen kávéznak stb, ő meg még csak a telóját sem veszi elő soha, ha velem van. Szerintetek egy hosszú távon működni fog? Mit tegyek?

2020. aug. 28. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem, így nem működhet, mert a kapcsolat alapfeltétele, hogy megjelöljön a biojában. Mit képzel ez? Ráadásul elő sem veszi a telefont, mikor veled van! Mekkora paraszt!

Isteneeem, mikor értitek meg, hogy az insta nem a világ?

2020. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan emberek akik nem a neten elik a vilagukat. Pl en es a baratom se. Nem nagyon rakunk ki magunkrol se surun kepet, nem h egymassal. A "bionkban sincs ott a monogram meg semmi. Aki nem ismer szemelyesen nem igazan vagna le h van pasim. Szulinapra feltoltunk kepet facera egymas idovonalara ott sok kozos kep szokott lenni en 1evnel kiraktam a napomba h 1 eve egyutt oszt ennyi xD lehet a parod is ilyen annak meg orulj ha egyutt vagytok nem a telefont nyomkodja ,es nem azert taliztok h kirakhassa hogy itt meg itt voltam xy nal ,hanem mert szeret veled lenni. Amugy a kerdesbol azt hittem nem fogja a kezed az utcan meg masok elott nem ad puszit meg ilyenek.
2020. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem, nem akar bemutatni a barátainak, hasonló. Na de ez... :D

Mit tegyél? Nőj fel

2020. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon fontos neked a publikus mutogatás a kapcsolatotokról beszélj vele, de sokan nem szeretnek neten kirakni dolgokat vagy foglalkozni vele. Én nekem pl facebookon a profilképem ugyanaz ami 2015-ben készült, ismerősök felismernek róla célnak megfelel, azóta semmit sem posztoltam ki.
2020. aug. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, én kiugranék a bőrömböl örömömben, ha találkoznék egy ilyen fiúval.


Persze hogy nem veszi elő a telefonját, ha együtt vagytok! Ezzel is mutatja, hogy csak és kizárólag rád figyel... Igazán figyelemre méltó ez, inkább örülnöd kéne, mintsem felháborodni.


Az meg, hogy nem tesz ki képeket, meg ilyenek... Kit érdekel. Akik neki számítanak, azoknak nyílván elmondja.


Nem arról van szó, hogy szégyel, csupán feleslegesnek tartja világgá kürtölni. És teljesen igaza van. Nem kell kitenned az életed instagramra. Majd akkor hisztizz amiatzt, hogy nem vállal fel, ha egy barátja sem tudja, hogy jártok. Az ő viselkedése nem rossz, sőt, nagyon jó, igazán példát vehetnél róla. Attól, hogy nincs minden létező közösségi oldalon bejelölve, hogy jártok, még ugyanúgy kapcsolatban vagytok.


És igen, amennyiben nem akadsz fent ilyen apróságokon működhet ez a kapcsolat.

2020. aug. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Én tudok olyan párt, hogy asszem lehet, hogy meg van beszélve; van ilyen konszenzus közöttük, hogy nem raknak ki közös képeket; mert mi van, ha mondjuk szakítanak; és akkor kínos lesz; hogy ottlesznek a képek, vagy mindet egyesével leszedegetni. de mondjuk nem eleve úgy indultak neki, hogy szakítani fognak, de a magánélet az magánélet, nem kell tehát mindent közszemlére tenni; nem másoknak éltek; nem másoknak tetszelegni éltek, hanem saját magatoknak. Tehát pl egyszer valaki mesélte, hogy látott egy srácot a strandon, aki egész végig, ahelyett, hogy élvezte volna a strandot, saját magát videózta, és nem élte meg, nem volt ott a pillanatban, hanem azon "fáradozott", hogy másoknak mutassa, hogy őneki most milyen jó. De tehát meg sem élte azt az adott pillanatot. Vagy aki pl ott van egy adott koncerten, és nézhetné előben a sztárt, akit imád, de csak a kameráján keresztül nézni, mert filmezni akarja. Ahelyett,hogy megélné a pillanatot. Jó , de mondjuk a kamerát lehet a feje mellett is tartani, de talán akkor se, úgyse az igazi. Meg szóval ez másra tartozik, tehát nem kell világgá kürtölni tényleg, ahogy előttem is írták. Márminthogy,nem azért vagytok együtt , hogy másoknak tetszelegjetek általa, hanem saját örömötökre, mert nektek jó, mert jól érzitek magatok együtt .Meg amúgy tehát tök jó az is, igen, hogy nem a telóját nyomkodja, amíg veled találkozik. Meg tehát ennyire nem is kell kitárulkozni; senkinek semmi köze, hogy ki kivel jár; lehet, hogy ezt sem akarja, hogy tudják róla. Ezt a dolgot meg akarja tartani magának, mert ez nem tartozik másra; csak rád meg őrá.
2020. aug. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem működhet, mert nem vagy elég érett egy igazi kapcsolathoz...
2020. aug. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális. Csak úgy látszik nem neked.
2020. aug. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom..Nagyon becsüld meg, hogy ilyen a barátod!! Ez nagyon ritka dolog manapság, hogy valaki ilyen legyen.

De amúgy szerinted tényleg ezek az értékek? Az, hogy megejlöl a bio-jában, meg a képein? Hidd, el nagyobb érték, ha szeret,és őszinte a kapcsolatotok..

2020. aug. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennek kéne lennie a normálisnak lol
2020. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!