Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Néha eszembe jutnak az exeim....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha eszembe jutnak az exeim. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Párommal fél éve vagyunk együtt.

Nagyon nagyon szeretem, nélküle el se tudom képzelni az életem.

Csöpögök, lesem minden vágyait, a pillanatot hogy összenézhessünk.

Imádok vele lenni, közös programokat csinálni vele puszilgatni ölelgetni... Mindent..

De ha elválunk, külön megyünk pár napra, akkor sokszor eszembe jutnak az exeim... De az a furcsa, hogy nagy részt a rossz dolgok...

A páromat ez nagyon bántja, és ami azt illeti, engem is zavar hogy nagyon sokszor az eszembe vannak.

Ha olyan helyre megyünk már pattog a szivem hogy itt már voltam exel.

A párom ilyenkor a haját tépi...

Van esetleg valami ötlet, hogy ez mitől lehet?

Párommal fél éve vagyunk együtt, az exem 9 hónapja hagyott itt szó nélkül, azóta semmi kontakt.


19L



2020. aug. 30. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy eszedbe jutnak. Én férjnél vagyok, imádom a férjemet, de természetes, hogy eszembe jut, hogy pl. X helyen Bélával voltam, Y dolog Balambérral történt. Ha nem jutna az eszembe, akkor szenilis lennék, vagy alzheimeres. De ha a párod ennyire kiakad, akkor teljesen felesleges megosztani vele ezeket a dolgokat. Engem egyáltalán nem zavar, ha a férjem elmond valamit az exeivel kapcsolatban, és ez fordítva is így van, mivel már rég lezártuk ezeket a dolgokat, nincs min hisztizni.
2020. aug. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyomj egy delete gombot, ja azt nem tudsz és senki se. Ez nem probléma, de az igen ahogyan a párod ezt kezeli. Menjetek egy másik galaxisba ott biztos nem voltál az exeiddel. Nem akarja esetleg atombombával kiiktatni azokat a helyeket ahol az exeiddel voltál? Ha igen akkor szólj, hogy minél messzebbre menjek az ilyen idiótáktól. Egy csajtól se várom el, hogy ismeretlen helyekre menjünk el, mert azzal magamat is megfosztanám. Inkább teszek érte, hogy velem legyen szebb emlékei. Mert nem dobod a párod?
2020. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az életed részei voltak. Teljesen normális.
2020. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!