Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális ez egy kapcsolatban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A barátommal 10 hónapja vagyunk együtt. Azt hozzá kell tennem mind a kettonknek az elso kapcsolata. o 18 en 16! Minden okés a kapcsolatunkban. Viszont 1 valami nincs meg. Én nem ismerem az edesanyjat. (tudni kell az anyjarol, hogy nem egy minta szulo. 13 eves kora ota minden nyaron otthon robotoltatjak. mindenert ordibal vele es azt hiszi mindenben igaza van)


Szoval a baratom ismer mar a csaladombol mindenkit. Ezert mindig nalunk vagyunk.


Mar egy parszor mondta hogy menjek el hozza viszont aztan mindig elmaradt mert soha nem mondta hogy na akkor jössz vagy sem!! Es az elmondottak alapjan oszinten felek is talalkozni veluk.

Nem igazan banom egyebkent hogy nem ismerem se az anyjat sem a nevelo apjat szemelyesen. (persze a kozossegi median keresztul ismernek mar ok is engem ahogy forditva is).


Normalis ez egy kapcsoltban hogy 10 honap utan sem ismernek vagy nem?

SAJNALOM HOGY KICSIT NAGYON ZAVAROS LETT DE CSAK ILYEN KOTYVASZBA TUDOM LEIRNI!!



2020. aug. 31. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Na, ha te akarsz találkozni velük élőben mert ez neked fontos akkor kérdezd meg miért nem mutatott még be.

De én arra tippelnék ha az anyja nem túl kedves vagy úgy gondolja baj lenne abból hogy találkoztok próbálja elkerülni de az is lehet csak tart a találkozástól annyira ahogy te félsz tőle. Ti egy pár vagytok, ha valami problémátok van azt beszéljétek meg egymással és oldjátok meg, lehet csak nem gondolja hogy fontos neked vagy valami

2020. szept. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Stark2000 ***** válasza:
Ha annyira zavar téged, hogy nem ismernek a szülei, hát kérd meg, hogy mutasson be a barátod nekik.
2020. szept. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Lehet, hogy szégyell valamit, ezért nem vitt még haza.Engem a barátom azért nem vitt haza hozzájuk, mert egy komfort nélküli, rozzant házban lakott a szüleivel, mi meg sokkal jobb körülmények között éltünk.Kérdezz rá miért nem mentek hozzájuk, szerintem őszinte lesz veled.
2020. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a szülőkkel akarsz lenni, akiknek mellesleg nem is annyira fontos a fiuk; hogyha ennyire félsz tőlük. Tehát szerintem okés, nincs vele baj; ha nem ismered őket; viszont hogyha zavar,hogy nem , akkor menj el egy nap, amikor ők is megüzenik a párod által, hogy mehetsz; és akkor ott tölts el velük 1-2 órát . Nem is kell sokat, csak megismerkedtek, beszélgettek egy kicsit.
2020. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!