Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon vissza fogom tudni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

???????????????? kérdése:

Vajon vissza fogom tudni szerezni, mit kéne tegyek ahhoz?

Figyelt kérdés

Szóval lenne egy nagy kérdésem, és szeretném ha tudnátok minnél komolyabban és segítőkészen válaszolni mert ez nekem elég fontos lenne, köszönöm. :)

Szóval a sztory ott kezdődik, hogy megismertem egy lányt Tinderen, és először nagyon bejött úgyhogy elkezdtünk beszélgetni, következő nap már beszéltünk hívásban is miközben játszottunk. Egy fontos részlet, hogy ő 17 és decemberben lesz 18. Aztán 1 vagy 2 nap múlva meg is volt az első találkozó, nagyon tetszett nekem, olyan varázslatos volt, meg aztán így kérdezett tőlem olyan kérdéseket amiket akkor kérdeznek mikor valaki szeretne közelebb a másikhoz, szóval láttam, hogy bejövök neki. Na és nálunk elég gyorsan mentek a dolgok mert a következő nap mondta az anyukája, hogy szimpatikus vagyok neki, és hogy miért nem jövök le hozzájuk, ami 80 km. Aztán én meg montam, hogy miért ne, és kicsit meg volt lepődve, hogy leutaznék oda hozzájuk busszal, de örült neki. Szóval mondhatni 1 hét alatt kb minden megtörtént eddig, mikor oda mentem hozzájuk este felé meg is volt az első csók, az ő legelső csókja is egyben. És utána rá is kérdeztem, hogy szeretne e a barátnőm lenni, és igent mondott, mondom ezt el sem hiszem, mintha egy álmom vált volna valóra, annyira boldog voltam abban a pillanatban. Na és akkor most mondjuk el a kérdést, mivel eddig csak ilyen bevezető rész volt. Szóval most jelenleg ott tartok, hogy volt olyan dolgunk, hogy náluk voltam, és vittem magammal óvszert, mert sosem tudhatod, hogy mikor kellhet, és anyukája elment otthonról késő estig. És mi ott maradtunk otthon egyedül egymással. Na és én meg már úgy voltam, hogy nagyon szerettem volna lefeküdni vele, egyébként ez kb 1 hónap a kapcsolatban. Szóval már 1 hónapja együtt vagyunk itt. Na és ő mondta, hogy ő is szeretne csak fél tőle, ezért nagyon hezitált, és mondta, hogy tényleg nem kéne, és én meg kicsit szomorú lettem, és mondtam, hogy semmi baj, és aztán elvonultam a fürdőszobájukba, és hát elsírtam magam, tudom nagyon férfias. Aztán ő meg odajött és megkérdezte, hogy mi a bajom, és próbált nyugtatni, meg rájönni, hogy mi lehet a bajon. Aztán addig kérdezte míg elmondtam, hogy amiatt mert nem akart bele menni. És egyébként folyton azt hitte, hogy csak azért kell nekem, pedig ez sose volt a fejemben, és én igazán szeretem őt a teljes szívemből, szóval nem vonzódásból hanem szerelemből akartam volna tenni. Na és hát akkor már ő is úgy volt, hogy megsajnált és hát belement. Aztán ott volt a baj, mert kibontottam az egyik óvszert, és felhúztam, ő is kicsit még emésztette a dolgokat mert még ő sosem csinálta ezt. De nagyon félt, és mondta is, és hogy még nem áll készen rá, és én meg hülye fejjel nem kérdeztem meg, hogy biztosan akarná ezt nem gondolva rá. Aztán elég rosszul is sült el mert nem lazult el eléggé és hát elkezdett vérezni mert felsérült és fájt neki. Aztán másik nap pedig meg is bánta, hogy megtette, mert az elsőnek olyan tökéletesnek meg egyedinek kellett volna lennie, és ebben teljesen egyet értek, nagyon önző voltam, és ezen változtattam is, a jövőben erre nagyon fogok ügyelni. Szóval így nagyjából elmondtam a lényeget, most jön az, hogy elmondom a bajt. Hát nemrég szakított velem, és hát elmondta, hogy mi volt ami miatt erre kényszerült mert már nem bírta. A következők voltak azok: Nem figyeltem eléggé arra, hogy mit mond, vagy hogy mit szeretne. Nem támogattam minden gondolatát, ne legyek önző, legyek mindig őszinte még ha fáj is, ne bántsam meg őt, ne kontrolláljam minden lépését, a csillagjegye is elmondja, hogy neki kell, a szabadság. Ne parancsolgassak neki és ne korlátoljam meg semmivel. Türelmnes és odaadó legyek. Ne erőltessek rá semmit se, mert amit mond az nem fog változni, és úgy is van. És ne várjak el dolgokat mert nem minden olyan mint amilyennek szeretnéd hogy legyen. Ő is hibázik és én is, ezt tudatban kell tartani. És hogy ne sértődjek meg minden kis apróságon ami jelentéktelen, és legyek pozitív. Még egy pár dolog amit tudni érdemes, mindig este felé beszélgettünk telefonon, és így jól beszélgettünk addig amíg ki nem fogyott a téma, és hát olyankor elő jött bennem, az hogy mi az amit ő nem úgy csinált ahogy én szerettem volna, vagy ilyen kis hülyeségek, de nem volt dúrva csak ilyen kissebb kérdések, amik nem bántóak felé, de még is annak vette mert nem értette hogy miért kenne érdekes vagy számítana az a kis dolog. Szóval minden beszélgetés jól kezdődött, de rosszul végződött vagyis próbáltam jól lezárni őket. És hát ez megtörtént vagy 10 szer, mondtam is, hogy estefelé nem nagyon kéne beszélgetni ha nen akarja hogy ez történjen. Meg hát az nagyon zavarta egyik nap, hogy pizzát akartam rendelni náluk mikor anyukája csinált kaját(nagyon fáradt voltam és este volt, és nem volt erőm élni se nagyjából, ezért még így flegmán is válaszotam, ezért megsértődött rám, de nem szándékosan, egyszerűen este volt, és fáradt voltam.) Meg hát így dolgok amiken megsértődtem így kb mindig amit sajnálok, meg így az egészet, ahogy viselkedtem, és nem becsültem meg eléggé, amit nagyon bánok. Ja és még nincs itt vége, tudom elég hosszú, de már nincs sok hátra ebből. Hogy a szakítás előtt azt szerette volna, ha adnék neki kis teret, hogy ő is megnyugodjon meg minden, én meg mondtam, hogy persze, ez a legkevesebb amit tehetek. Ja és még azt kihagytam, hogy egyik napp náluk óvszer nélkül csináltuk, de ő nem akarta nagyon, aztán végül belement, és én mondtam neki, hogy nem lesz semmi baj, és nyugtattam őt. Aztán nem is volt olyan hosszú, csak pár perc. És néztük az esély a terhességre abban az időben naptárilag alacsony volt, szóval nem sok esély a terhességre, és ő meg több napig emiatt volt ideges, hogy mi van ha... És mindez úgy hogy anyukájának hazudott róla, hogy nem történt semmi... De szerencsére megjött neki asszem 1 héttel utána 1 nap késéssel, vagyis ennyiben megnyugodhatott. Ja és anyukájának el kellett mondania, hogy mi történt mert már nem bírta eltitkolni, és elmentek venni egy terhességi tesztet, és negatív lett. De éppen kirándulásról jött volna vissza, ami 1 hét volt, és úgy volt, hogy amikor visszaérkezik találkozunk, de nem így volt, mert mikor ott elmonda anyukájának hogy mi történt, így teljesen megijedt és nem akart találkozni, amikor ott vártam direkt 30 percet, hogy akkor találkozunk, mert mondta, hogy ne jöjjek oda elé mert ott lesznek az osztálytársai akik ugyanúgy mérgesek rám... És anyukája is nagyon dühös volt rám, elvileg meg is akarta volna tépni a hajam meg minden, lekiabálni a fejem, de meg is érdemeltem volna amiután ezek történtek az én hibám miatt. Szóval megmondta, hogy menjek haza mert nem tud találkozni, de tudott volna csak nem akart volna egyáltalán.És hát akkor itt jön közbe az, hogy kellett neki a tér, és hát nemrég költözött be a kollégiumába, és a kolis társaival elmentek enni, és mondta nekem, hogy az egyik társa látott, és mondta aztán, hogy leginkább menekülni, akart volna és hogy görcsölni kezdett, és mondta hogy nem tudta, hogy miért érezte ezt. Aztán mondt, hogy nem igazán akar maradni a kapcsolatban, de eközben többször is rendesen kiakadt és lekiabálta a fejem, meg mondta is hogy találkozni is csak hetek vagy hónapok múlva akar. Aztán mondta, egyik híváskor, hogy még szeret vagyis sosem akarna csak a barátom lenni, de mégis. És akkor mondta, hogy már nem érez semmit sem irántam, és csak is ürességet érez felém... És ott mondta írásban hogy akkor szakítana velem... És mondta, hogy átléptem egy olyan határt aminél nincs vissza út. Még azt is érdemes tudni, hogy pánikbeteg, vagyis ezek nagyon nagy hatással vannak rá... És mondta, hogy többször is volt ilyen rángása miatta, vagy ilyen görcs és az egész mellkasa fájt miatta tőle. Meg azt is mondta, hogy a lelkét teljesen ripityára törtem... És hogy talán még pszihológushoz is kell mennie miatta... Fú hát ennyiből áll az egész sztori, és most térjünk a lényegre. Nekem az lenne a fő célom, hogy megpróbáljam valahogy vissza szerezni ha ez lehetséges, és ekközben anyukájával is megbékélnem, és hogy ezt hogy kéne csinálni, vagy hogy lehetséges e. Nagyon nagyon szeretem ezt a lányt, és mondtam is neki, hogy majd el akarom venni feleségül és családot alapítani vele, mert látom benne, hogy ő teljesen alkalmas lenne rá, csak nem tudom ezek után, hogy ez lehetséges lenne e... Szóval akármit megtennék érte, szó szerint még el is törném egyesével a csontjaim érte. Minden választ megköszönök, nagyon hálás lennék, ha ez valahogy sikerülni tudna. :) A világot jelentené nekem ez. Köszönöm, hogy végig olvastad. :)



2020. szept. 6. 01:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el.

Olyat erőltettél, zsaroltál rá amit egyáltalán nem akart.

Elhiszem, hogy neki ez egy nagy törés volt és gondolom most ezt inkább Elfelejteni akarja.

Melletted pedig nem tud rajta túl lépni. :/

2020. szept. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Hagyd békén. És mégis megtetted, hiába nem akarta. Egy nagy görény vagy. Hagyd békén
2020. szept. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

még annyit csinálhatsz, hogy azt írod neki, hogy belátod, hogy nemkellett volna rá erőltetni, és hogy nagyon megbántad. Ha gondolja, hogy lelkileg is készen állna ráa folytatni a kapcsolatot, szóljon neked, ezentúl tényleg teljesen ügyelni fogsz arra, hogy ő mit akar és nem fogsz többé ráerőltetni semmit.


(de akkor tényleg be kell tartanod, mert ha én az ő helyébenm adnék neked egy utolsó esélyt, akkor a következő erőltetésnél végleg elküldenélek a fenébe)


többet ne csinálj, minden más már csak továvbbi erőltetés lenne. Ha nem jelentkezik utána magától, akkor el kell fogadjad, hiszen te is be kell lássad, hogy többször is túllépted a határt, és jogosan elvesztetted a bizalmát (tehát ne csodálkozz, ha nem sikerül)

2020. szept. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, tudom, nagyon nagy hibát követtem el, és én is nagyon megbántam ahogy viselkedtem, nem tudtam kezelni a dolgokat. Tőletek is elnézést kérek, hogy egyáltalán segíteni kelljen egy ilyen fiúnak aki elkövetett egy nagy hibát.
2020. szept. 6. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ezek után nekem se lenne sok kedvem veled járni. Teljesen megértem őt, ha soha többet nem akar hallani felőled és látni. Pánikbetegsége és görcsei vannak miattad, jól értem? És amikor beszélgettél vele még te is soroltad a hibáit? Nem ártana neked sem egy pszichológus, hogy jobban kezeld a kapcsolataidat... sose erőltess senkire semmit. Az első szex ritkán élmény, össze kell szoknotok, de ha eleve nem szerette volna, akkor még rosszabb.
2020. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem álmodnék róla, hogy visszakapom. Imádkozz, hogy kiheverjen téged és pszichésen ismét egészséges legyen. Ez minden, amit tehetsz érte. Ha jól vettem ki, volt több esélyed is rendbehozni. Nem lenne normális, ha ezek után ismét veled akarna lenni.
2020. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, mi lenne, ha nem szeretnéd ezt a lányt? Mert evileg szereted, ennek ellenére

- ráerőlteted az első szexet (önző sz...t vagy)

- ráerőlteted a gumi nélküli szexet (normális vagy?)

- kritzálod minden nap ("mi az amit ő nem úgy csinált ahogy én szerettem volna" Mit képzelsz magadról, ki vagy te?)

- flegmán beszélsz vele (hogy engedheted meg magadnak?).

2020. szept. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!