Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki hogy szeretnék vele járni?

Figyelt kérdés

10. Osztályos fiú vagyok és van egy 10. es lány akivel tavaly 9. ben csak látásból ismertük egymást de évnyitóra az ünnepi műsorba mi ketten kaptuk meg a verses részt és így a nyári szünet utolsó hetében naponta próbáltunk együtt és elkezdtünk beszélgetni.

Már 2 hete majdnem minden nap beszélünk chaten,suliba minden nap mondja hogy menjek fel a termükbe dumálni.

És miután ki jöttünk suliból mindig el köszönünk és ennyi.

De már pár napja azt érzem hogy néha már nem csak barátként tekintek rá.

Neki nincs barátja.

Hogy kezdjem el finoman a tudtára adni hogy lehetne közöttünk egy kicsit több ha ő is akarja?

16/f



2020. szept. 7. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először csak hívd el suli után pl fagyizni vagy valami hasonló a lényeg az hogy csak ketten legyetek beszélgesetek finoman bokolhatsz neki pl megdicséred milyen szép vagy milyen csinos hasonlók lényeg az hogy picit éreztesd vele hogy bejön neked

Elköszönésnél egy ölelés is belefér

2020. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt javaslom, hogy ne azt mond, hogy szia megtetszettél nekem, mert hogyha még mi nem érzünk úgy, nem tudunk ezzel mit kezdeni, csak kínos lesz.

Én is azt tanácsolom, hogy tölts vele minél több időt, csináljatok együtt akármit, próbáld megismerni, érdeklődj.

Hogyha már érzed, hogy ő is kíváncsi rád, és szívesen tölt veled időt egy kis idő után mond el nyugodtan neki, hogy hogy érzel. Sok sikert! :)

2020. szept. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mutass felé érdeklődést, ez a legfontosabb. Legyél figyelmes, vegyél csokit mondjuk, de ne kapásból neki hanem csak kínáld meg. Apró dolgokkal egyszerűbb megszerettetni magad egy csajjal a középsuliba.
2020. szept. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!