Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Akkor most ki kicsoda?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most ki kicsoda?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a sulimban sokan lemelegeznek de a csúnyább verzióban, de erre egyáltalán nem adok okot, nem vagyok meleg 17 éves létemre még nem volt párkapcsolatom, és nem másoknak akarok megfelelni. Én még a tanulmányaimra koncentrálok, ami meglátszik a tavaly év végi eredményemről. Ne ők mondják már meg hogy mikor kivel jövök össze!

A másik dolog hogy a beszólók egy része, nagymenőnek képzelik magukat, amikor találkoznak "puszilkodnak" meg odaírják egymás képéhez hogy "csókollak" meg hogy "erős"... Ezzel szemben én akiket ismerek lekezelek, és tisztelettudóan köszönök.

Harmadik egyikükkel már voltam egy közös összejövetelen, (közeli ismerős, egyébként normális de amikor társaságban van egy igazi gyökér!) ahol egymás melett ültünk, és a hátamra majd a székem karfájára rakta a kezét...

Szerintetek ki is a meleg?


2020. szept. 9. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Se ők, se te. Az aki annak érzi magát. De ez miért a tini párkapcsolatokban van? Na mindegy. Rossz ha cikiznek, 8 évig csak ezt kaptam. Majd jobb lesz később, addig meg kitartást
2020. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Adják magukat, be akarnak egymásnak vágódni azzal, hogy keménykednek. Tipikus tróger f@sz viselkedés. Ne is szólj hozzájuk és tanulj.
2020. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!