Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez mit jelent? ( többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tök jófej meg úgy próbál bevágódni nálam, de tipikus olyan srác aki szerintem rajtam kívül próbálgat más lánynál is úgy bevágódni. Nem aztmondom, hogy bejön, mert ha megkérdezné szerintem tuti nemet mondanék, de ha más lánnyal lenne, akkor meg az mégis fájna vagy értitek. Tehát nem értem, hogy most mi van velem, ti mit gondoltok? veletek is volt már ilyen?

2020. szept. 11. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértésnek mondom de a srác simogatja az "egódat" és ez neked tetszik,hogy valakinek (ebben az esetben annak a srácnak) te kellesz,tetszik neked hogy teper nálad hogy elérjen valamit de neked a srác nem tetszik,csak a tények,hogy kellesz neki. Azért érzed úgy hogy bántana ha más lánnyal látnád mert akkor már nem te lennél a toppon,fájna az érzés hogy valaki mást szebbnek/jobbnak tart nálad. Szóval érted.:) Sok lány van így ezzel csak nem vallják be...a srácok sem különbek nyugi.
2020. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt ilyen, az egyes nagyon jól mondja! Hiába rossz kimondani, de igen, ilyenkor az az érzés tetszik, hogy kellesz neki.

Vagy még az is előszokott fordulni, hogy a szerelem gondolatába vagy szerelmes. Emiatt úgy érzed kell neked ő, de közben mégsem.

2020. szept. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!