Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy 14 éves lány és egy 20...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14 éves lány és egy 20 éves fiu összeillik egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve leszek együtt barátnőmmel aki jelenleg 14 éves és én jelenleg 20 vagyok, nagyo szeretjük egymást és nagyon kötődünk egymáshoz egy év elteltével ugyan úgy tudunk örülni egymásnak viszont mindig aggódunk hogy másom mit szólnak a korunkhoz, hogy őt le k..vázzák (pedig nincs mellettem más pasija) engem meg le pedofiloznak pedig nem voltam még egyszer se ekkora korkülönbség mellett lánnyal .Általában az a vicces hogy ő annyival idősebbnek néz ki mint amennyivel én fiatalabbnak szóval őt szokták idősebbnek nézni. A kérdés lényege az hogy mi a véleményetek ha pl egy 14 éves lány és egy 20 éves fiu szeretik egymást és eggyütt vannak?

2020. szept. 12. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Full jo, nincs ezzel semmi, kitudja elegiteni a felnott szuksegleteid teso?😂
2020. szept. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Egy év telt el, szóval az elején ő 13 volt, te meg 19. Kicsit sem gondolod betegnek?


Csak szüleinek gondolom fingjuk sincs az egészről

2020. szept. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Alap helyzetben én sem gondolnám normálisnak, de mindig lehetnek kivételek. A mai 14 éves lányok testileg mindenképp érettek, ezt kár is megkérdőjelezni, mert rengeteggel talalkozom nap mint nap, és kész nők. A szellemi oldal kérdéses, mert általában eléggé éretlenek, ezért sem tartják sokan etikusnak a 14-es jogi korhatárt. De egyrészt te még ha úgy nézzük szintén tini vagy (különösen ha későn érő típus vagy), és ő pedig lehet a koránál sokkal érettebb. Ez a viszony még bőven lehet etikus, főleg ha tényleg tiszták az értelmeid). N
2020. szept. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
94%
Ez relatív... Köztem és a párom közt 7 év van az ő javára... Én voltam 22... Ő meg 29... Ilyen számoknál nem olyan gáz... De ha belegondolok abba hogy ha ő 20 én meg 13... Az úgy tuti kiüti a biztosítékot... Plusz... Gondolom 20 évesen azért már vannak bizonyos vágyaid...ami nem biztos h túl jó egy 14 évesnek... és így kicsit betegesen hat ez egész 😅
2020. szept. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
nem, mert nem ő már hozzád képest felnőtt és mások az igényei mint neked 13 évesen, jóformán most kezdesz csak igazán érni
2020. szept. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
vagyis te hozzá képest már felnőtt vagy (elnézést)
2020. szept. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Ebben a korban sok ez a korkülönbség, főleg, ha ő 14 te meg 20...és 1 éve vagytok együtt?! Kicsit beteg. A szülei tudják?
2020. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen tudják plusz alapbol nem is én kózeledtem " Úgy " hozzá hanem ő hozzám
2020. okt. 24. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!