Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megint hazaköltözött, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint hazaköltözött, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok 21/F vagyok. Van egy 3 és fél éves kapcsolatom. Az a porblémám, hogy rendszeresen összeveszünka barátnőmmel valami apróságon, és ahelyett, hogy megbeszélnénk inkább szakít és hazaköltözik, hatalmas űrt hagyva maga után. Nagyon szeretem, és a legrosszabb érzés az, amikor akit szeretsz újra és újra elveszíted. Nem tudnék mást szeretni, és sosem tudnám megcsalni mindig hűséges voltam, és mindent megcsinálok, főzök mosok takarítok de neki semmi sem jó 😔 2,5 év alatt legalább 40x költözött haza túlzás nélkül tanácstalan vagyok 😔 nemtudom hogy lehetne ebből kitörni, mert tönkretesz. Elvesztettem a munkám és most ő dolgozott, de keresek folyamatosan munkát, viszont amikor én dolgoztam akkor mindig segítettem ő volt az első, és amikor neki volt pénze akkor mint most is lelépett vele... Itt hagyva kisemmizve a padlón mint egy megunt rongyot 😔 konkrétan semmi nélkül.

2020. szept. 29. 20:48
 1/6 Stark2000 ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem tudjátok megbeszélni és megoldani a problémáitokat, talán nem vagytok egymásnak valóak. Én lehet megpróbálnék más vizekre evezni a helyedben, mert láthatólag ez nem működik köztetek.
2020. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit kell csinálnod? Bonts ki egy pezsgőt, hogy végre megszabadultál tőle, és lépj tovább. Rég meg kellett volna tenned, de jobb későn mint soha.
2020. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez van. Mit tudsz tenni? Vissza fog jönni
2020. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám, hogy vagy oldjátok meg, vagy add ki az útját, de ezen szerintem már nem nagyon van mit megoldani. Úgyhogy az utóbbit javasolom
2020. szept. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem jobb lesz, ha minél hamarabb szakítotok, mert ez hosszabbtávon nagyon nem lesz jó. (mint ahogy most sem jó..) Csak magadat kínzod ezzel, tegyél pontot a végére, mert ez már az.
2020. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha kisemmiz téged és otthagy, nem szeret téged igazán. Sajnos el kell engedni. Lesz olyan, aki megérdemel téged. Az, hogy nem tudsz mást szeretni, most még reálisnak tűnhet és borzasztóan fáj, de igenis tudsz. Tudni fogsz.
2020. okt. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!