Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha tetszek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszek egy srácnak, de én félek lépni? Ti mit tennétek helyemben

Figyelt kérdés

Igazából az osztályomban van egy srác, akinek tetszek. Hogy honnan tudom hogy tetszek neki? Sokat szemeztünk, és mindig a közelemben lóg stb..

Én most jöttem rá hogy nagyon meg szerettem őt, ami nem próbléma. Szerintem más is látja rajtunk.

De az osztályomban a barátnőim akik a távólléttem, és a hátam mögött kibeszélnek, amiből én nem csinálok drámát, mindig a srácra vannak nyómulva, és aztán mondják hogy xy ezt mondta, s hogy ezt csinálta.

De a "barátnőim" nem tudják vagy, is nem mondtam nekik hogy mit érzek a srác iránt mert nem bízok bennük, amúgy is csak kihasználnak.

Sajnos én voltam a hibás, mert nem léptem, mivel féltem! Egyszerűen félek suliba menni sokszor, szerintem a barátnőimhez is köze van hozzá.

Ti mit tennétek helyemben?

Rólam amit tudni kell, néha csendes vagyok, de általában vicces, és komoly ha olyan a helyzet.

Szerintetek a srácnak elmondjam hogy mit érzek iránta?

És ezeket a barátnőimet hogyan kezeljem, akik miatt folyton szorongok, és megfelelési kényszerben vagyok, csak félek hogy egyedül maradok.



2020. okt. 2. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Keress magadnak olyan társaságot akikben megbízol. Én is hasonló cipőben jártam (megfelelési kényszer etc.) A srácnak meg mondd meg, vagy jelezd szépen lassan hogy az "eseted".
2020. okt. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyd a dolgokat folyni a maguk ütemében. Ne mondj a fiúnak semmit, mert ha lépsz, a büdös életben nem fogja megtalálni a tökeit, és lesz egy nyámnyila, málészájú pasid, akiből soha nem lesz férfi.
2020. okt. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!