Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ebből később még lehet valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből később még lehet valami?

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Már régóta jóban vagyunk és az elején azt hittem ad nekem ,,jeleket" de kiderült hogy nem. Illetve bármikor a szerelem téma szóbajön elmondja, hogy mennyire jó hogy barátok vagyunk és hogy most nem szeretne komoly kapcsolatot. Nálam az nem igazán opció hogy 2 hónapra összejöjjünk. Közvetlen ember alapvetően, sokszor ölel meg, vègighúzza a kezét a kezemen, drágámnak hív, volt hogy a vállara döntöttem a fejem.De viszonylag sokakat ölel meg még. Lehetséges hogy ha kitombolta magát ebből még lehet valami? Ő nagyon azt mondja hogy csak barátok vagyunk. Barátságból lehet szerelem?

2020. okt. 7. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne eroltesd.

Lehet meleg

2020. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt eléggé kizártnak tartom így szoros barátság alapján meg ugye ismerem, de köszönöm szépen a választ
2020. okt. 7. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen még lehet belőle bármi, viszont ezekből a jelekből azt látom hogy össze fogja törni a szíved. Vagy csak arra vár hogy megerősítsd hogy bejön neked. Vallj neki színt és kiderül minden.


19F

2020. okt. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jelenleg nem tűnik annak, hogy összejönne veled
2020. okt. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondoltam... talán ha pár évvel később ismerem meg... valahogy túllépek rajta :))
2020. okt. 8. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!