Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ráírtam egy lányra egy sulis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TheboyZ kérdése:

Ráírtam egy lányra egy sulis kérdéssel kapcsolatban, és válaszolt. És azóta nem merek ráírni újra... mit tegyek?

Figyelt kérdés
Attól félek nem nem sokáig jutnák el a beszélgetésben :( Am közvetlen vagyok csak kicsit félek. Szeretnék tanácsot kérni... És bocsánatot kértem ha zavartam és azt mondta nem zavartam...Ez jó jel?

2020. okt. 10. 22:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak próbáltam kezdeményezni..
2020. okt. 10. 22:21
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha azt mondja nem zavarsz, akkor lehetett csak szimplán udvarias is. Szerintem kérdezz tőle megint valamit a suliról, aztán kezdeményez beszélgetést. Pl:

Te:megcsináltad a matekházit?

Ő: pl.: igen

Te: hú, olyat mondott ma a matektanár.... (és beszélgettek:))

Amugy nem kell, hogy olyan HIHHETETLENUL vicceset mondjon az a tanár, csak jól meséld el.

2020. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hmm köszi am kijártam a sulit de van mit mesélni :D
2020. okt. 10. 23:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Merjél ráírni és minden meg van oldva. A beszélgetés adja magát. Megkérdezed, hogy "Milyen napod volt?" Erre ír valamit pl: voltam ma kutyát sétáltatni. Te megkérdezes milyen kutyája van...

Ha a "mit csináltál ma" kérdésre bőszavúan válaszol akkor nagy eséllyel szívesen beszél veled mert ha nem akar beszélni akkor annyit ír hogy hogy semmit vagy röviden le akar koptatni.

2020. okt. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi de bizonytalan vagyok....
2020. okt. 11. 01:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Bátorság. Nem tudsz mit veszíteni.
2020. okt. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbálom :D
2020. okt. 11. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!