Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összejönnétek olyannal, akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyannal, akit elválaszt tőletek egy óceán?

Figyelt kérdés

2020. okt. 11. 00:19
1 2 3
 21/24 kombika ***** válasza:
83%
Kislányom (16) most volt ilyen helyzetben, összejött egy 17 éves cserediákkal, aki 2 hétig volt itt Magyarországon, utána visszament Angliába. Pár hónapig még együtt voltak, de aztán a fiú megismert valakit élőben. Ha nem tudtuk találkozni, akkor nem fog működni az a kapcsolat.
2020. okt. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
72%
21# szegény lány :( Remélem, jobban van. Velem olyan volt, hogy a találkozásunk után rá egy hónapra megcsalt egy másik lánnyal, de persze ő nagyon "szeret" engem a mai napig elmondása szerint. Letiltottam őt mindenhol, mivel zaklatott volna tovább.
2020. okt. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
55%
Azért az már nagyon nagy távolság, én csak 130 kmre voltam barátnőmtől volt, hogy havi 1szer tudtunk találkozni. Ezt kb. Két évig csináltuk, de szerencsére kibírtuk és már 2 éve, hogy összeköltöztünk. De el sem tudnám képzelni, azt hogy elválasszon minket egy óceán. Azt valószínűleg már nem tudtuk volna végigcsinálni.
2020. okt. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 kombika ***** válasza:
22# igen, már túl van rajta. A fiú itt is állítja, hogy még mindig szerelmes, csak "nem bír várni". De valahol megértem. Egy ilyen távkapcsolat ahol nem tudod mikor találkoztok legközelebb nem tud működni. Volt távkapcsolatom, de csak országon belül, és legrosszabb esetben is 2 hetente együtt töltöttük a hétvégét, de így is egy év után inkább sulit váltottam és odaköltöztem abba a városba ahol ő lakot :)
2021. febr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!