Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kezdjek íràsban beszélg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MalackaEsAHetFarkas kérdése:

Hogyan kezdjek íràsban beszélgetést egy olyan személlyel, akivel több mint egy éve nagyon csúnyàn vàltunk el? (Lent)

Figyelt kérdés

A hölggyel pàrkapcsolatban àlltunk. Sajnos rossz hangnemben vàltunk el, ő letíltott engem mindenhonnan.

Ellenben a napokban tapasztaltam, hogy feloldotta a tiltàsokat.

Szeretném vele felvenni a kapcsolatot, de nem tudom, hogy hogyan kezdjem.

A kezdés nagyon fontos, hisz nem tàmadhatom le, de fel kell keltenek az érdeklődését. Köszönöm a vàlaszokat előre is.


2020. okt. 12. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom a pontos részleteket, így lehet hülyeséget mondok.

A nagy általánosság alapján nem jó, ha újra az exeddel próbálkozol. Ezek szerint te nem is estél túl rajta. Másnál is próbálkoznod kéne, mert így lehet egyhelyben fogsz toporogni, míg mással szárnyalni fogsz.

Ha csak annyi érdekel mizujs vele, az oké, meg szerintem rendes dolog, hogy letisztázod, hogy nuku kapcsolat, csak érdekelne téged, hogy jólvan, lett-e valakije, boldog, ilyenek

2020. okt. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszod.

Az ok, amiért szeretnék vele újra kommunikàlni az, hogy nem lett lezàrva a dolog. Nyitottan maradt ezer ké nőkrdés és még mindig foglalkoztat, eszembe jut alkalom adtàn, hogy vajon akkor, ott, mi történhetett. Szeretném végleg lezàrni, de ehhez ő is kellene, úgy érzem. Sose akarnék újra kapcsolatba bonyolódni vele. Tudom, ha nem keltem fel az első mondatommal az érdeklődését, ez a lehetőség elszàll.

2020. okt. 12. 09:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Akkor ezt el kell neki mondanod nyíltan amit mondtál, mert szerintem korrekt. Egy kapcsolatban mindig ez a lényeg, hogy mindent megbeszéljetek és mivel jártatok, gondolom van annyi bizalmatok még a másik irányába, hogy őszintén elmondjátok mi a helyzet.

Írd azt a mondatodat először, hogy: "Szeretném végleg lezàrni, de ehhez ő is kellene", merthogy sok a lezáratlan kérdés benned. Sztem ez korrekt és egy intelligens hölgy reagál erre

2020. okt. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!