Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen komoly probléma ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen komoly probléma ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A barátnőmmel másfél évesek vagyunk, de alkalmi bizonytalanságok jelentkeznek a kapcsolatban az én részemről. Ezt a személyisége váltja ki igazából. Olyan dolgok zavarnak, hogy szereti előadni magát, a középpontba kerülni, én pedig nem ilyen vagyok és kínosan érzem magam olyankor. Másik dolog hogy sokat beszél kicsit és mivel én nem vagyok valami beszédes nem tudom beleélni magam. És amikor ezt látom hogy nem tudok vele olyan sokat beszélni, vagy ha nem érdekel, akkor várom hogy gyorsan elmondja, lehangolódok, hogy miért van ez. A harmadik zavaró dolog pedig a kicsit játékossága. Sokszor nem vagyok olyan hangulatban és ezért megint csak lehangolódok. Úgy beszél amikor egy csomagot bont ki mint egy youtube videóban, vagy ha játszik mintha streamelné és kicsit zavar azért ez. Megváltoztatni nem tudom, azzal tisztában vagyok, de hogyan lehetnék elfogadóbb, valamint csak én reagálom túlzottan túl ezt? Emellett nagyon nem akarom elveszíteni őt. Imádom a csendes összebújásokat, amióta ismerem egyre szebbnek tartom, ez nem csappant. Ha találunk egy jó témát viszonylag jókat beszélgetünk. Van hogy találunk valamit amihez annyira nincs kedvem, de elkezdjük és utána sokat nevetünk. Amikor komolyabb felnőttesebb akkor nagyon jó vele lenni. Van hogy én is játékos vagyok, olyankor is tök jó ha ez egyszerre van nálunk. Amit még nagyon szeretek vele csinálni az az egymás mellett létezés, pl hogy külön tesszük a dolgunkat, viszont néha odamegyünk egymáshoz egy csókra, vagy egy hosszú ölelésre.


Szerintetek mit tehetnék hogy elfogadóbb legyek? Mekkora ez a probléma? Hogy tudnám elérni hogy ne hangoljanak ezek le? Tényleg nem olyan nagy dolgok? Lehet csak a szeretetnyelvem más és nem kéne fogalkozzak azzal ha ilyen? Nem akarom elveszíteni őt. (Első barátnőm nekem, neki pedig az első hosszabb kapcsolata. Törődik velem, hoz ajándékokat és nagyon szeret engem, azóta is. A konfliktusokat egyre jobban kezeljük ha jelentekezik.)



2020. okt. 14. 09:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem említeni: 18 évesek vagyunk
2020. okt. 14. 09:03
 2/7 anonim ***** válasza:

Most azzal, ha egy anonim oldalon random emberek értékelik a problémád súlyosságát a saját értékrendszerük alapján, kb sehol ne fogsz lenni.

Egyetlen megoldás van: beszéld meg vele. Mindent. Őszintén. Egyik nap üljetek le, vegyetek papírt, ha úgy könnyebb, és írjátok le, hogy mit szerettek egymásban és mit nem. Így te is meg tudod osztani a problémáidat vele kapcsolatban, de nem úgy fog lejönni, hogy csak panaszkodsz rá, hisz ő is el fogja mondani, hogy mi zavarja benned (amiből garantálom lesz annyi, mint amennyi dolog téged zavar).

2020. okt. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kombika ***** válasza:
77%

Totálisan túlreagálod.Vannak csajok akik ilyen "csacsógosak". Ez ilyen, szokd meg! Ha minden más szuper, akkor ezen nem múlhat a kapcsolatotok!

Vagy találj ki rá valami megoldást. Ha olyankor is beszél, mikor nem akarod, menj oda, és kezdjetek őrült csókcsatába :) Megváltoztatni nem fogod tudni, sőt lehet nem is tetszene már ha megváltozna, Ő ilyen, fogadd el. Engem biztosan nem zavarna. Szokj hozzá, és tedd túl rajta magad. Igazából nem is értem, hogy ez téged miért zavar..?

2020. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi többiek tolnánk, mint a lopott biciklit, de te csak folytasd a szappanoperaszökevény aggodalmaidat!
2020. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen lány számomra inkább érték :D
2020. okt. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg a problémátokat őszintén és vigyázz nehogy elveszítsd mert ő 1 érték becsüld meg.
2020. okt. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt bomlanak le. Az első igazán komoly vízválasztó másfél éves korban szokott jelentkezni. Ilyenkor előtűnnek azok a hibák, hiányosságok, amiket addig a rózsaszín köd eltakart, és kiderül, hogy a felek képesek-e kompromisszumokra a kapcsolat érdekében, vagy győz az ego.
2020. okt. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!