Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem beszél velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem beszél velem a barátnőm?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok, barátnőm 17. A sztori ott kezdődött, hogy múlt hét pénteken este elmentünk bulizni egy kisebb társasággal (2 barátom 2 lány + én és a barátnőm). Zajlott a buli tök jól elvoltunk, bár én nem ittam mert én voltam a sofőr, szóval rajtam kívül senki nem volt már szomjas. Egyik barátom nagyon rosszul lett ezért kivittem hányni a szórakozóhely mellé. elvoltunk vagy negyed órát mire jobban lett és elindultunk vissza. Bent pedig látom hogy a barátnőm smárol egy sráccal. Alapjáraton egy nyugodt srác vagyok de van egy két dolog amitől könnyen elborul az agyam, na ez volt az egyik. Nem kellett több odamentem elrántottam onnan a gyereket és azzal a lendülettel levertem neki egyet. Srác bedőlt 2 asztal közé ott is maradt, barátnőm meg elkezd visítozni hogy még is mit csinálok hogy képzelem hogy én csak úgy megverek valakit akivel ő jól érzi magát, meg hogy lehetek ilyen unalmas, hogy eljövünk bulizni és nem iszom egy kortyot sem,meg hogy lehetek ilyen önző hogy elrontom a jó kedvüket, meg kimegyek egyik barátommal ahelyett, hogy ő vele foglalkoznék. Ezután kirángattam onnan és volt egy viszonylag hangos beszélgetésünk. Attól az estétől fogva nem hajlandó beszélni velem. Tényleg én voltam a f@sz? Nem hinném hogy túlreagáltam mert nem vertem agyba főbe a gyereket csak adtam neki egy állast, hogy észhez térjen. Tényleg én voltam ebben a szituban a szar szemét alak?

2020. okt. 15. 10:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
99%

Itt a baratnod a ludas. Az nem tiszta, hogy a srac hozzatok tartozott. Ha igen, akkor kicsit jogosabb a kiakadas, ha nem akkor nem. Nem is tudhatta, hogy van parja a lanynak.

Megverni mindenesetre nem kellett volna. Az en parom is verekedős volt regebben, ma a tárgyakat püfoli csak, de ezt is nehez elfogadni nagyon.

2020. okt. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem hozzánk tartozott, barátnőmet elvileg ismerte látásból mert egy suliba járnak.
2020. okt. 15. 10:53
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi a faaaasz? A barátnőd lesmárol egy másik srácot, vagyis MEGCSAL, és még neki áll felljebb? Nyitott kapcsolatban vagytok, vagy mi???

Ennyire nem lehetsz punci, hogy még magadat kezdet hibáztatni. Csaj vagyok, nem is verekedős, de nekem is elfőne az agyvizem, ha a barátom random lesmárolna egy csajt, mikor együtt mentünk bulizni.

Nagyon gáz a barátnőd. Remélem nem is a barátnőd már, hanem az exed...

2020. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább miért nem beszél veled az exed.
2020. okt. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne verekedj.

2. Pattintsd a csajod. A srác nem biztos, hogy tudott rólad, de csajod csak tán nem amnéziás? Mi lesz egy olyan buliban, ahova egyedül megy, nélküled?

2020. okt. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne, hogy beszéljen veled? Ugye nem akarsz vele kibékülni? Azt sem értem, hogy miért ismeretlen emberek véleményét kéred, hogy hibás voltál-e a dologban. Megértem a dühödet, de felesleges volt megütni a gyereket, mivel ha nem vele, akkor mással smacizott volna a ribi. Örülj, hogy a szemed láttára cuppant rá másra, nem a hátad mögött. Legközelebb meg ismerd meg jobban az illetőt, mielőtt össze jössz valakivel.
2020. okt. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már hívd őt az exednek.

Én ott helyben szakítottam volna vele, remélem nem szeretnél békülni.

2020. okt. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Első vagyok. Nem ertem miert pontoztatok le...

A lany hibas, egyertelmu, hogy szakitani kene vele, hiszen megcsalta, de ne verjunk mar meg egy lehet, hogy ártatlan sracot, aki fiatalon smarolt egy csajjal egy buliban...

2020. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el semmit nem csináltál rosszul. Max annyit, hogy nem kellett volna egyből a srácnak esni, hisz lehet, hogy ö nem is tudott semmiről és a barátnőd kezdeményezte a csókot. A lány pedig egy... Inkább le sem írom. Azért hibáztatni TÉGED, mert nem nézed jó szemmel, hogy Ő mással csókolózik... Hidd el, jól is jártál azzal, hogy nem beszél veled.
2020. okt. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

Neked annyiből van igazad hogy megcsalt,és abba is levertél a srácnak egyett.

De lehet hogy srác nem is tudodd semmiről,de az a lényeg hogy hogy még a barátnődnek hívod?

Igy megcsal,és még neki áll feljebb?

Ennyi erővel szerzel egy csajt,és avval csalod meg.

Nekem ilyen csajom lenne hamar szakítanék.

2020. okt. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!